top of page

2. OLAĞAN GENEL KURUL İLANI

           Değerli Üniversite İdari Personelimiz , Kıymetli Temsilcilerimiz ve Yönetim Kurulumuz. Üniversite İdari Personelinin ve Gelecek Yıllarımızın Umudu olan Sendikamızın 2. Olağan Genel Kurulu 4688 Sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları ve Toplu Sözleşme Kanunu’nun 10. Maddesine ve Tüzüğümüzün 13. Maddesine istinaden  04 Ekim 2019 tarihinde saat: 13:00- 17:00’da Ankara Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezinde aşağıdaki gündem maddelerine göre yapılmasına, çoğunluğun sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 05 Ekim 2019 Cumartesi günü aynı yer ve aynı saatte yapılmasına sendikamız yönetim kurulunca karar verilmiştir.

 

         Olağan Genel Kurulumuzun coşku, heyecan ve bir bayram havasında geçeceğine ve Üniversite İdari Personelinin başlattığı bu büyük mücadelenin sizlerin desteği ile kararlılıkla süreceğine olan inancımız tamdır.

 

      Üniversite İdari Personeli olarak 2015 yılından beri haksızlıkların, adaletsizliklerin ve hukuksuzlukların karşısında göstermiş olduğumuz dik ve omurgalı duruşumuzu bozmadan, birlikte omuz omuza vererek mücadele etmekten ve hangi koşulda olursak olalım Üniversite İdari Personelinin Hakları için Mücadele etmekten asla taviz vermeden yolumuza devam edeceğiz.

 

         Doğrunun ve haklının her zaman galip geleceğine ve "zaferler inananlarındır" sözünü özümseyerek inancımızın verdiği güçle, hakkımızdan asla vazgeçmeyeceğimizi birilerine ezberletene kadar ve Üniversite İdari Personelinin tüm sorunları çözüm buluna kadar isyanımız ve HAK talebimiz sürecektir.

 

Dertleri, sorunları ve acıları ortak olanların mücadelesi de ortak olmalıdır. Bir iken itibarsız, birlikteyken güçlü ve onurlu olacağımızın bilincinde olan Üniversite İdari Personeli meslektaşlarımıza selam olsun.

 

        Gerçekleştireceğimiz 2. olağan genel Kurulumuza Tüm Üyelerimiz, Tüm Üniversite İdari Personelimiz, Diğer Sendika ve Sivil Toplum Kuruluşları, Basın Mensupları davetlidir.

 

          Şimdiden Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını temenni eder, Yönetim, Denetim ve disiplin kurullarına seçilen tüm arkadaşlarımıza yeni görevlerinde üstün başarılar dileriz. Bu örnek Sendikacılığı bozmadan daha da yukarı çıkaracaklarından eminiz. 

                Genel Kurulumuz aşağıda yer alan gündem ile Toplanacaktır. 

GÜNDEM

 

1-Açılış ve Yoklamanın yapılması

2-Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması

3-Divan Heyetinin oluşturulması

4-Yönetim Kurulu Üyelerinin Konuşmaları

5-Üniversite Temsilcilerinin Konuşmaları

6-Tüzük Değişikliği

7-Genel Başkan, Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu Üyeliklerinin Seçimi

8-Dilek ve Temenniler, Kapanış

9- Yemek ve Ayrılış

bottom of page