top of page

          Biliyoruz ki bu günler inşallah geçecek ve bizler;

 

Daha İyi İnsanlar olarak Döneceğiz...
Daha İyi Kurumlar olarak Döneceğiz ...
Daha Sağ Duyulu Daha İyi Kararlar alarak Döneceğiz...
Haklarımızın daha çok farkında olarak Daha güçlü bir mücadele azmiyle Döneceğiz...

 

Yoğun Gündem nedeniyle Temsilciliğimiz kurulan Üniversitelerimizi paylaşmamıştık.

 

İskenderun Teknik Üniversitesi Temsilcimiz : Aslı GÜLTEKİN

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Temsilcimiz : Ahmet DURU

 

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Temsilcimiz :  Mehmet ÖZDEMİR

 

        Kendilerine Minnettarız. Sendikamıza, ailemize katılarak Üniversite İdari Personelinin geleceğine sahip çıkmışlardır. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz. Sendikamız her konuda kendilerinin yanında olacaktır. Her türlü maddi manevi destek sendikamız tarafından sağlanacaktır. Bu Üniversitelerde görev yapan diğer arkadaşlarımızında bir an önce sendikamıza üyeliklerini almalarını rica ediyoruz. Tüm Üniversitelerde teşkilatlanmalarımız devam etmektedir. Yoğun ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

         Bizler bu yola çıktığımızda üyemiz olsun veya olmasın haksızlıkların karşısında dik durmayı, hak ve adaletin tesisi için mücadele etmeyi, kamu çalışanlarından yana taraf olmayı ve tavır koymayı, siyasetten uzak kalabilmeyi , sorunların çözümü için proje üretebilmeyi ve aktif kalabilmeyi kendimize hedef koyduk. Ve çalışmalarımızda bunu uygulayarak bu başarıyı elde ettik.

 

         Suni gündemler ile üye avcılığına soyunanlar oldu. Bizim sendikamıza üye olursanız sizi müdür yapacağız sizi şef yapacağız biz yönetimin sendikasıyız diyenler oldu. Şimdi neredeler!!! Sonra Yetkili Sendikayız havası ile Üniversitede sadece % 30 'u temsil ettiklerini unutarak diğer sendikaları bu toplantılara davet etmeyerek büyük zafer kazandıklarını düşündüler. Şimdi neredeler!! O toplantılarda hangi sorunu çözdüler... O toplantılarda Memurun yanında oturacaklarına Memurun karşısında Yöneticilerin yanında oturmayı büyük maarifet saydılar. Poz poz fotoğraflar verdiler. Şimdi Nerdeler!!!.

 

        Ama biz çizgimizi bozmadık bundan sonrada bozmayacağımızdan emin olabilirsiniz. Verdiğimiz bu mücadele anlayışı ile üyemiz olsun veya olmasın Üniversite İdari Personelinin gönlünü Fethettik bu yola revan olduk. Haksızlıkların karşısında Yılmadan, Korkmadan gideceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın özellikle de Öğretmen Sendikaları bunu aklından çıkarmasın Sizin maddi gücünüzde, üye gücünüzde suni bir güçtür. Bizde olan inanç, umut ve mücadele azminin gücü sizin aklınız alamayacağı bir güçtür.

 

        Bizim Üye kaygımız hiç bir zaman olmadı olmayacakta bizim tek derdimiz, amacımız Üniversite İdari Personelinin İtibarıdır, Haklarıdır. Biz bu yüzden varız. Bizim sendikamızda Lüks yaşam aramayın, bizim sendikamızda lüks Ofisler aramayın, Bizim sendikamızda Lüks araçlar aramayın, Bizim sendikamızda 5 Yıldızlı Lüks Oteller aramayın.

 

      Bizim sendikamızda İtibarınızı, Haklarınızı, Aile olma duygusunu, Birlik beraberlik duygusunu, Gerçekten bizler için bir şeyler yapmaya çalışanlara verdiğiniz desteğin vicdan rahatlığını, Üye Aidatlarının yine bizler için bir şeyler yapıldığını bilme vicdani rahatlığını bulursunuz.

 

     Az kaldı inşallah şu korona virüs belasından sonra Haklarımızın savunulmadığı gün olmayacak ve Ziyaret etmediğimiz  Üniversite, MYO, Ofis, Atölye Kucaklaşmadığımız, üye yapamadığımız Üniversite İdari Personeli kalmayacak…

 

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#150.000ÜniversiteİdariPersoneliElele

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

www.unipersen.org.tr

bottom of page