Üniversite İdari Personel Sendikası olarak engelli arkadaşlarımıza karşı çok yakın ve duyarlı durumdayız. Gün geçtikçe dahada kurumsallaşan sendikamızda Engelli birimimizin daha aktif olması konusunda çalışmalarımıza da hız vereceğiz.     

         10-16 Mayıs tarihleri her yıl Engelliler Haftası olarak geçirilmektedir. Bu hafta, engelli vatandaşlarımızın ve eğitim çalışanlarının sorunlarının gündeme getirilmesi, sorunlarının çözümü ve tüm vatandaşlarımızın bu konuda duyarlılığının artırılması bakımından büyük önem taşımaktadır.

              Üniversite İdari Personel Sendikası olarak Kamu'da Yardımcı Hizmetler Sınıfında Görev yapan Engelli Kamu Çalışanlarınında engellerine uygun istihdamının sağlanması ve engelli kamu çalışanlarının hayatını kolaylaştıracak düzenlemelerin yapılması için SINAVSIZ MEMUR KADROLARINA ATANABİLMELERİ İÇİN yasal bir düzenleme yapılması konusunda talebimizi yineliyoruz.

             Ve Üniversitelerde bulunan lojmanlar ve diğer imkanlar konusunda pozitif ayrımcılık yapılarak bu arkadaşlarımıza tahsislerin artırılması konusunu da tekrar beyan etmek isteriz.

         Engelli çalışanlarımızın da sendika olarak her zaman yanlarında olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın..

Üniversite İdari Personel Sendikası 

Adres: Next Level İş Merkezi  Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulv. No:3  Kat:16 Daire : 81  

Çankaya / Ankara

Telefon       : 0312 950 57 32 

Belgegeçer : 0850 522 34 03

e-posta: bilgi@unipersen.org.tr 

                 unipersen2015@gmail.com

Kep Adresi :   universiteidaripersonelsendikasi@hs03.kep.tr