top of page

AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE ZİYARET

 

     Sendikamız Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Temsilcimiz Mesud TÜRKYILMAZ ve Yönetimi, Rektör Prof. Dr. Bülent KENT'i makamında ziyaret etti.

    Rektörümüz Prof.Dr. Bülent KENT'e gösterdikleri misafirperverlik ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Rektörümüze sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verilerek taleplerimiz aktarılmıştır.

   Çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya, Üniversite İdari Personelinin Sesi Umudu olmaya devam edeceğiz. Bizleri durdurmak için %1 hukuksuzluğu getirdiler yıktık. %2 hukuksuzluğu getirdiler şimdi oda yıkılıyor. Kimsenin Kuşkusu olmasın aylık 170 TL için Haklarımızdan, Mücadelemizden, Sendikamızdan vazgeçmeyeceğimizi herkes anladı.

     Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.

#AydınAdnanMenderesÜniversitesi

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

bottom of page