top of page

          Değerli Çalışma arkadaşlarımız yıllardır bu şekilde yapılan sendikacılıktan dolayı hak almak bir yana çok ciddi hak kayıplarımız oldu şunu gördük artık bu sendikalardan Üniversite İdari Personeli için bir şey beklemek için zerre umut kalmamıştır. Üniversite İdari Personeli kendi çabalarıyla ciddi sıkıntılarla baş etmeye çalışmaktadır. ( Tayin ve Nakil Hakkı, Ekonomik Haklar, Lojman vb ).

           Sizlerden tek ricamız sizin için bir şey yapmayan bu sendikalardan lütfen üyeliklerinizi çekin evet herkesin siyasi görüşü vardır ama siyaset yeri sendika değildir. Sizleri sizler için kurduğumuz tek amaç ve gayesinin Üniversite İdari Personelinin daha mutlu olması, geleceğe umutla bakması amacında olan tüm yönetim kurulunun Üniversite İdari Personelinden oluştuğu Türkiye'nin İlk ve Tek Üniversite İdari Personel Sendikası olan ÜNİ-PER-SEN ( Üniversite İdari Personel Sendikası )'de toplanmaya davet ediyoruz.

         Sizlere ihtiyacımız var sizlerle sesimiz daha güçlü çıkacaktır. 150.000 Kişiyi temsil için yola çıktığımızı tekrar hatırlatıyoruz 150.000 kişininde sendikamızda olmasıyla gücümüze güç katılacaktır. Biliyorum kırgınsınız şimdiye kadar çok kırdılar sendikacılığı yerlere düşürüp hak aramak dışında her şeye çektiler ama biz söz veriyoruz. Sendikamızın tek amaç ve gayesi Üniversite İdari Personelinin hakları olacaktır. Tüm Türkiye Genelinde Üyelik hareketi başlatıyoruz Lütfen üyeliklerinizi sendikamıza aldırınız emin olun vicdanınızda rahat olacaktır. Güçlünün yanında olmak değil önemli olan haklının yanında olmak olduğunu unutmayalım...

          T.C. Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanımız  Zehra Zümrüt SELÇUK Hanım'dan hem hayırlı olsun hemde sıkıntılarımızı anlatmak üzere randevu talep ettik. Bu konuda bizlere aktarmak istediğiniz konular varsa mail yoluyla bize iletebilirseniz seviniriz. 

Lütfen Aşağıdaki Üyelik Formumuzu doldurup bize iletin geleceğiniz için bir adım atın.

https://www.unipersen.org.tr/uyelik-formu

bottom of page