top of page

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ’NDE ÖĞRENCİ İŞLERİ, İDARİ MALİ İŞLER,  

STRATEJİ GELİŞTİRME VE BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLARI

SENDİKAMIZA TOPLU ŞEKİLDE ÜYE OLDU.

 

AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ...

              Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nde Öğrenci İşleri Daire Başkanı, İdari Mali İşler Daire Başkanı, Strateji Geliştirme Daire Başkanı ve Bilgi İşlem Daire Başkanlarımız, mücadelenizde yanınızdayız diyerek toplu olarak ÜNİPERSEN’e üyeliklerini gerçekleştirdiler. Kendilerine teşekkür ederek ailemize hoş geldiniz diyoruz.

 

         Siyasi Öğretmen sendikacılığının 10 yıldır biriken sorunları ötelediği, görünür kılınmadığı ve gelecek dönemlerde de kamu çalışanlarının sorunlarının çözümü için herhangi bir umut ışığı dahi vermediği ortadadır. Gerçeklerden kaçarak, yıllardır siyasi partilerin destekleriyle, kamu çalışanlarının gerçek gündeminden uzak çalışmalar kamu çalışanlarında bıkkınlık yarattığı, çalışma huzurunun kalmadığı, dağ gibi biriken sorunların çözümsüzlüğü nedeniyle mutsuz ve umutsuz, gelecek kaygısı yaşayan kamu çalışanlarının nefes almaya ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu nedenle 2024 yılına çok daha güçlü, umutla giriyoruz.  

 

         ÜNİPERSEN üyesi olmak dik duruş samimiyet, hakkın yanında olmak, çalışma arkadaşlarının yanında olmaktır. Şimdi tekrar ayağa kalkma zamanıdır bu olaylar bizi daha güçlendirir bizi daha da hırslandırır. %1 olduğu gibi %2’dende alacağımız güzel haber ile yine güçlü şekilde yola devam edecek Üniversite Çalışanlarının Güçlü Temsilcisi olmaya devam edeceğiz. Biz başladığımız işi bitirmeden mücadelemiz bitmez.

 

          Sendikalara küskün, siyasetle ayrıştırılmış, bizleri temsil etmeyen Öğretmen Sendikalarında olan arkadaşlarımıza tekrar çağrımızı yeniliyoruz, siyasi sendikalarda yer almak istemeyen yöneticilerimize çağrımızı yeniliyoruz. Sendikasız Arkadaşlara Çağrımızı yeniliyoruz... Gelin kendi çalışma arkadaşlarınızın yanında mücadele edin… Hep birlikte üniversite idari personelini hak ettiği noktaya getirelim. Gün birlik olma zamanıdır

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi.png
bottom of page