top of page

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN HİTİT ÜNİVERSİTESİ’NE ZİYARET

 

            Sendikamız Yönetim Kurulu yoğun ziyaret programı kapsamında Hitit Üniversitesine ziyaret gerçekleştirdiler.  Sendikamız çalışmaları, gelecek plan ve programımızı anlatarak çalışma arkadaşlarımızın sorunlarını taleplerini dinlediler. Bizleri tüm samimiyetleriyle, misafirperverlikleriyle karşılayan Hitit Üniversitesi Yönetimine, Temsilcimize,  çalışma arkadaşlarımıza ve Hitit  Üniversitesi Ailesine bizlere gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

 

         Hitit Üniversitesi Genel Sekreteri Erdal KANIK ziyaret edilerek Hitit Üniversitesi özelinde arkadaşlarımızdan aldığımız talepleri kendilerini sunduk. personelin yararına olan her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade ettiler kendilerine teşekkür ederiz.

 

        Yöneltilen soruları genel olarak değerlendirecek olursak, idari personel; siyaset ve ideolojiden uzak temsil edilerek sorunlarının çözümü için çaba sarf edildiğini, sendikasının arkasında durduğunu, hakları için mücadele edildiğini görmek istiyor. Biz de buradan bir kez daha ifade ediyoruz; idari personelin tamamına ulaşana kadar örgütlenme çalışmalarına devam edeceğimize, tüm sorunları çözüme kavuşturana kadar mücadele edeceğimize, haklarımızın korunması ve geliştirilmesi için gece gündüz çalışmalara devam edeceğimize söz veriyoruz.

bottom of page