top of page

Değerli Çalışma Arkadaşlarımız ;

 

Sesimizi yetkililere duyurmak adına 5 gün boyunca her akşam yaklaşık 2 saat süresince twitter gündeminde ön sıralarda yer aldık. Bir çok kişiye sorunlarımızın ve taleplerimizin neler olduğunu ve Üniversite İdari Personelinin artık sahipsiz olmadığını her an yanlarında olan bir Sendikanın hızlı şekilde güçlendiğini ve Üniversite İdari Personeline umut ve çare olacağına, samimiyetimize ve sorunları çözmek için herşeyi yapmaya hazır olduğumuzu herkese göstermiş olduk.

 

Etkinliğimize destek veren öncelikle Üniversite İdari Personelimize, Sorunlarımız ortak olduğu için güç birliği yaptığımız Sağlık-Per-Sen ve Üniversite Hastanelerinde çalışan arkadaşlarımıza, Milletvekilimiz İsmail KONCUK'a, haber siteleri www.mymemur.com.tr ve www.kamubiz.com, ve üniversite İdari Personeli olmasa haklı olduğumuz için destek veren burada isimlerini yazamadığımız herkese çok çok teşekkür ederiz. Üniversite İdari Personeli haklarına sahip olacaksa sizlerin büyük emeğiniz olacaktır. Minettarız...

 

Bazı twittleri yayınlıyoruz ama çok daha fazlası twitter hesaplarımızda yer almaktadır. Bu etkinlikler de arkadaşlarımızın yazdıklarını gördükçe duygulanıyoruz, hırslanıyoruz, daha çok çalışmalıyız, daha çok büyümeliyiz, daha çok çalışma arkadaşımıza ulaşmalıyız diyoruz. Gelin arkadaşlar birlik olalım birlik olursak bu sorunların hepsini tek tek halledebiliriz. Biz sizlere söz verdik 2015 yılından beri sendikamıza bir söz bile söyletmedik, kimsenin yüzünü öne eğdirmedik. Herkese güven verdik bizlere verdiğiniz şansı en iyi şekilde değerlendirdik. Halen bir çok üniversitede temsilciliklerimiz bulunmuyor. Temsilciliğimiz bulunan üniversitelerde artık yetkili sendika olarak da yer almak istiyoruz. Biz kendimize de Sendikamıza da güveniyoruz.

Biz sizlerden biriyiz. Bizim Makamlarımız Gökdelenlerde Değil Üniversitelerin Odalarıdır. Her an yanınızda her daim Birlikteyiz.

 

Lütfen Web Sayfamızda bulunan Üyelik Formunu doldurarak herhangi bir kargo ile karşı ödemeli bize gönderin bu çok zor diyen arkadaşlar Temsilci numaralarımız Web sayfasında var onları arayabilirsiniz. O da zor diyenler doldurup bizlere Faks, Mail atabilirsiniz.

 

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

#ÜniPerSenTümÜniversitelerde

 

www.unipersen.org.tr

bottom of page