top of page

ÜNİVERSİTELER GÖREVDE YÜKSELME SINAVI 2. TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI

 

     Tüm Üniversite Çalışanlarına yönelik olarak hazırladığımız deneme sınavımızı sizlere sunuyoruz. Her ay herkese açık bir deneme sınavı ve üyelerimize özel en az iki denemeyi sizlere sunarak çalışmalarınıza katkı sunacağız.

 

      GYS Portalımızı güçlendiriyoruz. Özgün deneme sınavlarımız hazırlanmakta. Ve sınava giren her üyemize güncel kitap desteğimiz devam edecektir. Sınav sürecinde elimizden gelen tüm desteği vermeyi sürdüreceğiz. Üni-Per-Sen olarak sınav başarı yüzdemizin %100 olmasını hedefliyoruz.

 

       YÖK ile yaptığımız görüşmelerde katılan üniversite sayısının yüksek olduğunu ve Anadolu Üniversitesiyle protokol yapılarak sınavın yine Anadolu Üniversitesi tarafından yapılacağı ön bilgisini aldık. Süreci yakından takip ederek sizleri sınava en iyi şekilde hazırlayacağız. Önümüzdeki ay sınav takviminin açıklanacağını öngörmekteyiz.  

 

      Üniversiteler yapılan GYS ve UDS sınavların Adaletli, şeffaf bir şekilde yapılması konusunda elimizden geleni yapacağımız sözümüzü sürdürüyoruz. Nerede haksızlık varsa orada olacağız dedik gereğini yapıyoruz. Üniversite Yönetimlerine tekrar hatırlatıyoruz. Üniversite İdari Personeli Yalnız değildir. Üniversitelerin Genel Sekreterlerini ve Personel Daire Başkanlarını şimdiden açık şeffaf ve adaletli olmaları konusunda uyarıyoruz. Sendikamız konunun yakın takipçisidir.

 

Zaman Üniversite İdari Personel Sendikası (Üni-Per-Sen ) zamanı... Üyeliklerinizi sendikamıza taşıyınız.

 

Deneme Sınavı Linkimiz >>>  https://forms.gle/m464tPB66jtRaAcM9

Web Sayfamız >>>  www.unipersen.org.tr

bottom of page