top of page

                                                     GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ TEMSİLCİLİĞİMİZ KURULDU

            Gümüşhane Üniversitesi Temsilcimiz Süleyman AKBAŞ olmuştur. Kendisine Minnettarız. 23 Değerli arkadaş ile Sendikamıza, ailemize katılarak güçlü bir temsilcilik oluşturmuşlardır. Üniversite İdari Personelinin geleceğine sahip çıkmışlardır. Sendikamızın 24. Temsilciliği de kurulmuş oldu. Tüm Üniversitelerde teşkilatlanmalarımız devam etmektedir. Bu yoğun ilgi ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

 

           Bu hafta Bir çok arkadaşımız bizleri arayarak Samimi ve güzel duygular ile bizlerden beklediklerini, gelecek umutlarını, mücadelemize inançlarını ilettiler bizlere dua ve destekleri bizleri derinden etkiledi. Ve Omuzlarımızda ki yükü daha da artırdı.

 

             Sizlere bir kere daha söz veriyoruz biz doğruluk yolundan ayrılmadan sizlerin güveninizi dualarınızı boşa çıkarmadan Hiç bir zaman Üniversite İdari Personelinin başını öne eğdirmeden Her zaman her yerde Üniversite İdari Personelinin Hakkını savunmaya ve sizleri yüceltmeye devam edeceğiz.

 

       Ülkemizin neresinde olursa olsun. Biz Temsilcilerimizin Üyelerimizin her zaman yanınında olacağız Sendikamız dışında 1 tek bile üniversite idari personeli kalmayacak bölünmüş parçalanmış Üniversite İdari Personelini bir araya getirecek birlik olacağız.

       Gümüşhane Üniversitesi ve tüm Üniversitelerde görev yapan diğer arkadaşlarımızın da bir an önce sendikamıza üyeliklerini almalarını rica ediyoruz.

Ailemize Hoş Geldiniz;

Süleyman AKBAŞ

Cevdet TİRYAKİ

Yasin AKPINAR

Özel KÜÇÜK

Ferdi DAYANÇ

Osman AKMEŞE

Hasan KÖKSAL

Engin DEMİR

İsa SAĞLIK

Recep YILAN

Sait Emre ORAL

Murat DAĞ

Hıdır YILDIZ

Akan AKGÜL

İsmail MACAN

Sinan KURT

Gökhan ANDEROĞLU

Kadir YALÇIN

Mustafa ENLİ

Olgun TOPKARA

Gökhan ERSEN

Ömür ERDEMİR

Mehmet KOCA

85044548_10158291938699396_2730502007910
bottom of page