top of page

     

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN SAMSUN’DA BULUNAN ÜNİVERSİTELERE ZİYARET

 

 

 

        Türkiye'nin dört bir köşesindeki Üniversitelerde bu mücadelede bizde varız, sizlerin yanınızdayız diyerek bize destek veren çalışma arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda; SAMSUN’da şube hedefiyle yola çıktık. Ondokuz Mayıs ve Samsun Üniversitelerine Ziyaret gerçekleştirdik. Sendikamız çalışmaları, gelecek plan ve programımızı anlatarak çalışma arkadaşlarımızın sorunlarını taleplerini dinledik. Bizleri tüm samimiyetleriyle, misafirperverlikleriyle karşılayan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Temsilcimiz Ahmet AKYOL ve Samsun Üniversitesi Temsilcimiz Ebru Hnm’a  çalışma arkadaşlarımıza, OMÜ ve Samsun Üniversitesi Ailesine teşekkür ediyoruz.

 

      Genel olarak çalışma arkadaşlarımız, siyaset ve ideolojiden uzak temsil edilerek sorunlarının çözümü için çaba sarf edildiğini, sendikasının arkasında durduğunu, hakları için mücadele edildiğini görmek istiyor. Kısacası artık değer görmek istiyor.

 

      Biz de buradan bir kez daha ifade ediyoruz; idari personelin tamamına ulaşana kadar örgütlenme çalışmalarına devam edeceğimize, tüm sorunları çözüme kavuşturana kadar mücadele edeceğimize, haklarının korunması ve geliştirilmesi için gece gündüz çalışmalara devam edeceğimize söz veriyoruz.

Üniversite İdari Personelinin kurumlarda hak ettiği değeri görmesini sağlayana kadar mücadele edeceğimize söz veriyoruz.

 

 

     Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.

 

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

bottom of page