top of page

HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ...

       

       Tüm üyelerimize ve üye olmasa bile yürekleriyle bize destek veren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Sendikamız Ankara'ya taşınmasıyla birlikte çalışmalarına hız vermiş ve  Türkiye'nin dört bir köşesindeki tüm üniversitelerden yoğun bir destek almıştır. Bu destekten de anlaşılacağı üzere doğru yoldayız. Çalışma arkadaşlarımızla sohbetlerimizde ve gelen yüzlerce mesaj içinde teşekkür ederiz.

“Emin olun bu yolda gayet sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Üniversite idari personelini en iyi temsil eden sıkıntılarını en iyi bilen sendika sizsiniz. Uzun vadede çok büyük hizmetlere imza atacağınıza inancımız tamdır...”

 “Sizler çok farklısınız, tanıdığımız o laf cambazı sendikacılara benzemiyorsunuz keşke daha önce sizler burada olsaydınız üniversite idari personelleri bu halde olmazdı”

“Siyasete bulaşmadan herkesi bir araya getirdiğiniz için teşekkür ederiz yıllarca bizleri böldüler şimdiye kadar siyaset zaten bizlerin haklarını iyileştirmiyor kişileri iyileştiriyordu."

“Sizlerden Allah Razı olsun sayenizde bizim sorunlarımızda gündeme geldi şimdiye kadar üye olduğum sendikaların tek derdi öğretmen ve akademisyendi.“

“Biliyorum ki bu yolda çizginizi bozmazsanız tüm idari personel sizin yanınızda olacaktır. İyi ki bu sendikayı kurmuşsunuz”

“Yıllarca kör olmuşuz biz nasıl kandırılmış nasıl bölünmüşüz sendikanıza tereddütsüz geldim  başım dik vicdanım rahat kendi ismimin sendikasındayım…”

“Ancak 20 yıl sonra anladım boştan yere bu öğretmen sendikasında yıllarımı heba etmişim artık idari personel bilinçlendi. Vicdanım rahat şekilde imza atıyorum. Hayırlı olsun herkes bir gün sendikanızda olacağından eminim.”

        Sizlerden duyduğumuz bu sözler bizler için çok anlamlı dünyalara bedeldir. Artık çok daha kararlı çok daha güçlü çıkacaktır sesimiz. Tabi ki omuzlarımıza çok daha fazla yük aldığımızın farkındayız. Ama insanlara umut olmanın onların ortak sorunlarını paylaşmanın ve o sorunların çözülmesinde katkınızın olması inanılmaz bir motivasyon bizim için.

         Ve şunu çok iyi biliyoruz ve sizlerin de bilmesini istiyoruz bu sendika bizim son şansımız eğer bizde pes edersek Üniversite İdari Personelinin hiçbir savunucusu kalmayacak yıllardır olduğu gibi kaderine razı olan ve hiçbir hakkı olmayan mutsuz çalışanlar olarak devam edeceklerdir…

 

           Sizlerden isteğimiz Sendikamızı aile olarak görüp onu sahiplenin bu sendika son umudumuz. Sendikamızı anlatın sendikamızı paylaşın arkadaşlarınızı davet edin ne kadar çok ve birlik  olursak sesimiz o kadar güçlü olur. Bize bir şans verin, inanın başınız dik, vicdanınızda rahat olacaktır. . .

bottom of page