top of page

      Üyelerimizle Gezi Gerçekleştirdik.

 

        Değerli Arkadaşlar, Hafta sonu birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmek amacıyla Beypazarı - Abant Gezisi gerçekleştirdik.

       Bu samimi aile görüntülerini başka bir sendikada biz şuana kadar görmedik. Herkes o kadar uyumlu ve samimi idiler ki bu fotoğraflara bakıp duygulanmamak elde değil. Çizmek istediğimiz tablo bu bizim biz bu tabloyu istiyoruz.

      Her zaman dediğimiz gelin bu ailenin bir parçası olun bu ailede ki sıcaklığı hiç bir yerde bulamazsınız bu sendikada misafir değil ev sahibisiniz. Bu sendika bizim evimiz geleceğimiz. Öğretmen Sendikalarında vicdanı rahat olan bir kişi var mı bilmiyoruz. Ama sendikamızda vicdanınız rahat olacak. Sendikamız 2015 yılından itibaren yaptığı işler ve duruşuyla kendini kanıtlamıştır. Artık bu konuda kimsenin çekincesi kalmamıştır.

       Yapılan gezi sonrası sendikamız bu organizasyonun artık geleneksel olarak her yıl yapılması kararını almıştır. Bu kapsamda Özverili şekilde çalışarak tüm maddi manevi olanaklarını seferber eden Sendikamız Yönetim Kurulu üyelerinin teşekkürü hak ettiklerini düşünerek sizlerin nezdinde onlara da teşekkür ederiz.

Bazı uzak Üniversitelerde olan arkadaşlarımız gezimize katılamadılar ama onlarla da kısa zamanda inşallah böyle bir organizasyon düzenleyeceğiz. (Fırat, Erzurum Üniversiteleri, Mustafa Kemal vb).

150.000 Üniversite İdari Personelinden 1 kişinin dahi bu ailenin dışında kalmamasını istiyoruz.

 

Sizleri Seviyoruz. Desteklerinizi Bekliyoruz...

bottom of page