top of page

             Değerli Üyelerimiz, başlatmış olduğumuz imza kampanyamız 400 sayısına ulaşmıştır. Haftaya 1000 hedefine ulaşma gayreti içerisindeyiz. 1000 sayısına ulaştıktan sonra İmza kampanyamızı tüm muhataplara ileteceğiz. Haklarımız için bir şeyler yapmak istiyorsak herkesin artık harekete geçmesi gerekmektedir.

                Sendikamız Üniversite İdari Personelinin Tüm sorunlarına hakim olarak çözüm noktasında yapılacaklar ile ilgili tüm alt yapı çalışmalarını yapmıştır. Sadece tarafımıza gerekli olan sizlerin desteğidir.

           Bu güne kadar sendika olarak hiç bir zaman üyelik işlemlerini haklarımızdan önce tutmadık. Tüm sendikalar haklar için değilde üyelik için kapı kapı gezerken biz her zaman arkadaşlarımız bizi anlasın, sendikamızı anlasın, çalışmalarımızı anlasın ve arkadaş, dost menfaat ilişkileri ile değil, gerçekten verdiğimiz bu büyük mücadeleye inanıp güvendikleri için sendikamıza üye olmalarını istedik. Bu gün ülkemizin dört köşesinde Kars, Şırnak, Elazığ, Erzurum Kırklareli, Hatay vb üniversiteler de daha tanışamadığımız arkadaşlarımız var, bu arkadaşlar bizim için öyle değerliler ki çünkü üye olurken arkadaşlık, menfaat, çıkar ilişkileri olmadan mücadelemize ortak oldular.

Sizlerden şimdiye kadar bu kadar açık bir şekilde talebimiz olmamıştı ama bugün geldiğimiz şu noktada sizlere ihtiyacımız var ve bugün açık yüreklilikle sizden ricamız sendikamıza lütfen üye olunuz. Bu sendika bizim umudumuz ve gerçekten son şansımızdır.

           Ocak ayı itibariyle 1000 üye sayısına ulaşmamız zorunluluk olmuştur. Öğretmen sendikaları ile aynı şartlarda değiliz bu durumda bile çok büyük işlerin altına imza atıyoruz. Ama biz gittiğimiz görüştüğümüz yerlerde evet çok güzel işler yapıyorsunuz ama üye sayınız henüz 1000 bile değil sizin kadrolarınız da ne kadar umursamaz ve korkakmış manası kelimeleri duymak istemiyoruz. Bu hakları istiyorsunuz ama kimseden seste yok baksanıza üye sayınıza!!!

             Daha ne kadar sesiz kalacaksınız daha ne kadar haklarımızın olmamasına razı olacaksınız. daha ne kadar sizler için ailemizden işimizden zaman artırarak verdiğimiz bu mücadeleyi görmeyeceksiniz. Biz de pes edersek bu düzen böyle gelmiş böylede gideceğini ne kadar daha görmeyeceksiniz. Yada bizden beklentiniz nedir bizimde siyasi bir sendika mı olmamızı istiyorsunuz. O zaman biz sendikayı fesh edelim Şahsımıza Türkiye'nin en büyük Öğretmen Sendikalarından gelen Şube Başkanlığı teklifini kabul ederek bu kadrolara sizlere yazık mı edelim. Biz buna razı değiliz.

BİZLER ACILARIMIZ ORTAK!
DERTLERİMİZ ORTAK! SORUNLARIMIZ ORTAK!
VE ARTIK MÜCADELEMİZİN DE ORTAK OLMASINI İSTİYORUZ.

Biz bu mücadeleye hazırız AZİMLE, KARARLILIKLA, ÇALIŞKANLIKLA, GENÇLİĞİMİZİN GÜCÜYLE sizde artık hazır olun sizde artık yanımızda olun...

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası
#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi
#Üniversitelerdehepbirlikteyiz

www.unipersen.org.tr

bottom of page