top of page

Sendikamız Yönetim Kurulundan Eğitim Gücü Sendikasına Ziyaret

    Üniversite İdari Personel Sendikası Yönetim Kurulu olarak, Eğitim ve Bilim Gücü Dayanışma Sendikası (EĞİTİM GÜCÜ SEN)’e Ziyarette bulunduk.

      Öncelikle tüm samimiyetleri ve misafirperverlikleri ile bizleri karşılayan EĞİTİM GÜCÜ SEN Genel Başkanı Sayın Oğuz ÖZAT, Genel Sekreter Sayın Sinem AKŞEMSETTİNOĞLU ve Sendika Genel Merkez çalışanlarına teşekkür ederiz.

    Gerçekleşen ziyarette, kamu personelinin hakları için istişareler yapılmış. Üniversite çalışanlarının sorunları aktarılmış, MEB'de yaşanan sorunlar dinlenmiş, bu kapsamda ortak çalışmalar yapılması kararlaştırılmış, sendikal çalışmalarda güç birliği yapmanın memura her daim kazandıracağını vurgulayarak, özellikle memurun ortak sorunlarında birlikte hareket etme noktasında yapılacaklar üzerine görüş alışverişinde bulunduk.

     %2 Haksız Hukuksuzluğunun iptaliyle Kamu Sendikacılığının kara günlerini geride bıraktık. Artık mücadele zamanı diyerek yollara revan oluyoruz. Mücadelemizi her geçen gün güçlendiriyor Çalışma arkadaşlarımızın tamamını bu mücadelede yanımızda görmek istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki BİRLİKTE BAŞARIRIZ...

bottom of page