top of page

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN SAKARYA İLİNE ZİYARET

 

           Türkiye'nin dört bir köşesindeki Üniversitelerde bu mücadelede  bizde varız, sizlerin yanınızdayız diyerek bize destek veren çalışma arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.

         Bu kapsamda Genel Merkez Yöneticilerimiz Erdem YALÇIN ve Zeynel KAMAN Sakarya ilinde bir dizi ziyarette bulundular.

      Öncelikle Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri Doç Dr. Abdulkadir ALTINSOY ve Personel Daire Başkanı Erkan VURAL'a yapılan ziyarette; 

      Yapılacak GYS ve UDS için kadro çeşitliliğinin artırılması, sınav ücretlerinin kurum tarafından karşılanması veya minimum düzeyde tutulması. Yapılacak mülakatlarda ve sınav sürecinin sendikamız tarafından yakından takip edileceğini ve bu konuda şefaf ve adaletli olunmasını,

      Yemekhane ücretlerinin düşürülmesi ve yemek hizmetlerinin iyileştirilmesini,

      Banka Promosyon İhalesinin Revizesi için çalışmaların yapılması,

      Lojmanlar ilgili düzenlemelerin yapılması 5 yıldan fazla oturanların çıkarılması ve İdari Personele tahsislerin artırılması,

       SÜ Vakfı okulunda Personele İndirim sağlanması, (ODTÜ, İTÜ okulları örneklerinde olduğu gibi %50 indirimin sağlanması)​,

          Konularında taleplerimizi ileterek detaylı talep dosyamızı kendilerine ilettik.

 

        Bizleri samimiyetle ağırlayarak sorunlarımızı dinleyip personelin yararına olan her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden Genel Sekreteri Doç Dr. Abdulkadir ALTINSOY ve Personel Daire Başkanı Erkan VURAL'a  teşekkür ederiz.

      Temsilcimiz Erdoğan ERDOĞAN'nın Üniversitede ki sorunlara dikkat çekmek için rektörlük önünde yaptığı eyleminin son gününü Sendikamız yöneticiyle birlikte gerçekleştirdik. 

      Daha sonra Sendikamızın girişimleriyle Sakarya Hendek İlçesinden Belediye Otobüsü konulması noktasında Sakarya Belediye'sine teşekkür ziyarettinde bulunarak Genel Sekreter Sungur Mehmet YENİ'ye ziyaret gerçekleştirdik. 

     Son olarak Sakarya'da kamuoyu oluşturmamızda destekleri olan Sakaryanın en büyük yerel basın organı Medyabar Medyaya ziyaret gerçekleştirdik. 

      Sendikamız adına bizi bir dakika yalnız bırakmayan Sakarya Üniversitesi Temsilcimiz Erdoğan ERDOĞAN'a ve Üniversite İdari Personeli arkadaşlarımıza bizlere gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Sendikamızın çalışmalarına hız kesmeden devam etmekte. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.
 

bottom of page