top of page

YÖNETİM KURULUMUZ

İbrahim GÜZEL
Genel Başkan

             1986 yılında Hatay’ın Hassa ilçesinde doğdu. Çiftçi Baba ve ev hanımı Annenin sekiz çocuğundan biri. Ardıçlı İlköğretim Okulunu (2000), Antakya 23 Temmuz Lisesini (2004), Sütçü İmam Üniversitesi İktisat Ön lisans öğrenimini (2010), Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünü 2016 yılında bitirdi. Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim Dalı İktisat Yüksek Lisans Programından 2019 yılında mezun olmuştur. 2004,2013 yılları arasında Tekstil, İnşaat, Turizm ve Hizmet sektörlerinde farklı pozisyonlarda çalıştı. 2013-2019 yıllarında Kırklareli Üniversitesi Turizm Fakültesinde Bilgisayar İşletmeni olarak çalışmış, 2019 sonrasında Tıp Fakültesinde Şef olarak çalışmaktadır. 17 Nisan 2015 ile 12 Kasım 2016 tarihleri arasında kurucusu olduğu Üniversite İdari Personel Sendikasının Genel Başkanlığını yapmış olup,  2. Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. 3. Olağan Genel Kurulda Genel Başkan olarak seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.      Yabancı Dil: İngilizce

Erdem YALÇIN
Genel Başkan V.

      1978 yılında Kayseri'de doğdu. İlk, Orta ve Lise eğitimlerini Kayseri'de tamamladı.  1998 - 2012 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetleri'nin farklı birliklerinde farklı görevlerde bulunmuştur. Görev esnasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirmiştir.  2. Üniversite olarak Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümünü bitirmiş olup, C Sınıfı İş Sağlığı Güvenliği Uzmanıdır. 2012 Yılında TSK'dan kendi isteği ile ayrılmış olup 2013 yılında açıktan atama ile Bilgisayar İşletmeni olarak ODTÜ Mimarlık Fakültesinde 9 yıllık görevinden sonra Tasarım ve Ön Modelleme Uygulama Araştırma Merkezinde görevine devam etmektedir. Evli 2 çocuk babasıdır. Türkiye Kayak Federasyonunda Kayak Hakemliği yapmaktadır. 2. ve 3.  Olağan Genel Kurullarda Sendika Genel Başkan Vekili olarak seçilmiştir. 

Denetleme Kurulu Üyelerimiz 

  • Murat SAĞLAM

  • Abdullah ÖZTÜRK

  • Güven TAŞOĞULLARI

Disiplin Kurulu Üyelerimiz 

  • Elif ALTUN

  • Meltem ŞEYHUN

  • Mesud TÜRKYILMAZ

Halil Kamil TEKİN
Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

1978 yılında Kütahya'da doğdu, ilk, orta ve lise eğitimini Gediz ilçesinde tamamladı, Afyon Kocatepe üniversitesi Elektrik bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezundur. 2002-2008 yılları arasında TSK da çalışmış ve kendi isteğiyle ayrıldıktan sonra 2009 yılında açıktan atama ile ODTÜ'de göreve başlamış ve halen İİBF Uluslararası ilişkiler bölümünde Bilgisayar İşletmeni olarak görev yapmaktadır. Sendikamız İç Anadolu Bölge Şubesi Kurucu Yönetim Kurulunda Şube Genel Sekreteri olarak görev yaptıktan sonra 3. Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

WhatsApp Image 2023-05-23 at 12.10.10 (1).jpeg

Zeynel KAMAN
Basın ve İletişimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

Mehmet Küntay TAŞKIN
Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

28906427_10157478291779578_746123358_n.jpg

1983 Yılında Kütahya ili Gediz İlçesinde doğdu. Eğitimini, İlk ve Ortaokulu Gediz’de tamamladıktan sonra, 1994 yılında babasının vefat etmesi ve ailenin maddi imkansızlığından dolayı 1995 yılından itibaren Kütahya Yetiştirme Yurdunda hayatını sürdürmüş olup, liseyi Kütahya Örencik Belediyesinde Devlet Parasız Yatalı Lisesinde eğitimine devam etmiştir. Sonrasında 22 Aralık 2002 tarihinde Orta Doğu Teknik Üniversitesinde Devlet Memuru olarak göreve başlamıştır. Görev esnasında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümünü bitirmiştir. Ancak; 2020 yılı Temmuz ayından itibaren ailevi sebeplerden dolayı Sivas iline taşınması nedeniyle, ODTÜ görevini sonlandırmış ve Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na naklen atanmış olup, halen görevine devam etmektedir. Ayrıca Türkiye Hentbol Federasyonunda A Klasmanı derecesinde Hakemlik de yapmaktadır. Evlidir. Sendikamızın ODTÜ Temsilciliği yapmakta iken; 10/03/2018 tarihide yapılan 2. Olağanüstü Genel Kurulunda Sendika Genel Başkanı olarak seçilmiş. 5 Yıl Genel Başkanlık görevini yürütmüş, 2023 yılında yapılan Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Yard. olarak görevine devam etmektedir. 

      1985 yılında Kayseri 'de doğdu. 2006 yılında Akdeniz Üniversitesi önlisans Turizm İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. Bu sürede Belek Rixos  Hotelde halkla İlişkiler biriminde görev yaptı.  Lisans Eğitimini tamamlamak üzere Ankara'ya döndü. Gazi Üniversitesi Ticaret Turizm Eğitim Fakültesinde Konaklama İşletmeciliği Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Şuan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Kamu Yönetimi Tezli Yüksek Lisans öğrenimine devam etektedir. 2007 yılında ODTÜ 'de memur olarak göreve başladı. 2017 yılına kadar 10 yıl ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde Etkinlik Yöneticisi olarak Üniversiteye önemli hizmetlerde bulunmuştur. Şuanda Sosyal Tesisler Müdürlüğünde görevine devam etmektedir. 2. ve 3.  Olağan Genel Kurullarda Sendika Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Evli 1 çocuk babasıdır.

Mehmet Şebab POLAT
Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

WhatsApp Image 2022-09-15 at 15.33.39.jpeg

     1985 yılında Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi Budaklı köyünde sekiz çocuklu bir ailenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokulu köyünde, orta öğrenimini Birecik Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda, lise eğitimini Birecik Lisesinde, Üniversite Eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümünde yüksek lisans eğitimini Kafkas Üniversitesi İktisat Bölümünde tezli yüksek lisans yaparak tamamlamıştır. 2011-2014 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinde, 2014-2020 yılları arasında Kafkas Üniversitesinde memur olarak çalışmış olup 2020 yılı Ocak ayından itibaren Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde çalışmaya devam etmektedir. Evli olup iki çocuk babasıdır. 2. ve 3.  Olağan Genel Kurullarda Sendika Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. 

İsmail İDKİN
Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

WhatsApp Image 2023-05-22 at 16.33.20.jpeg

       1985 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlk ve Ortaöğrenimini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra 2008 yılında Dicle Üniversitesi Diyarbakır MYO Muhasebe Bölümünde Önlisans, 2012 yılında Gazi Üniversitesi Ticaret Turizm Eğitim Fakültesinde Muhasebe ve Finansman Öğretmenliği Bölümünde Lisans Eğitimini tamamladı. Öğrencilik yıllarında Özel sektörde Pazarlama, Satış ve Etkinlik Yöneticisi olarak görev yaptı. 2010 yılında İTÜ 'de memur olarak göreve başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinde Maaş Mutemedi, Satınalma, Tahakkuk, Özlük Bürolarında görev yaptıktan sonra Taşınır Kayıt Kontrol Yetkilisi olarak görev yapmaya devam etmektedir. Sendikamız Marmara Bölge Şubesi Kurucu Yönetim Kurulunda Şube Başkan Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 1. Olağan Genel Kurulda Şube Başkanı seçildi. 3. Olağan Genel Kurulda Genel Başkan Yardımcısı olarak seçilmiştir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

bottom of page