top of page

YETKİLİ OLDUĞUMUZ KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİNDE REKOR MAAŞ PROMOSYONU

 

 

                 Yetkili Sendika olduğumuz Kırklareli Üniversitesinde 2021 -2023 yıllarını kapsayan        3 yıllık maaş promosyon ihalesini 3 yıl için Kişi Başı 4.360 TL olarak en yüksek teklifi veren Yapı Kredi Bankası kazanmıştır.

 

              Kırklareli Üniversitesinde yapılan promosyon ihalesinde kişi başına düşen miktar 3 yıl önce yapılan promosyon ihalesinde alınan miktarın yaklaşık 2 katı kadardır.Üniversitemiz akademik, İdari ve 4/D (Sürekli İşçi) personeline hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

 

       Personel sayımızın düşük olmasına rağmen bizimle aynı tarihte yapılan ihalelere baktığımızda başarılı bir ihale süreci yürütüldüğü ortadır. 

 

Kırklareli Üniversitesi 1240 personel Yıllık :1,453 TL

 

Isparta Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Yıllık : 1.297 TL

 

Uludağ Üniversitesi 6760 personel yıllık : 1.263 TL

 

              Üniversite İdari Personel Sendikası Kırklareli Üniversitesi Temsilciliği olarak Yetkili sendika olmamız nedeniyle katıldığımız ihalede bu memnun edici sonucu elde etmemizde büyük katkıları olan başta Kırklareli Üniversitesi Rektörü Bülent ŞENGÖRÜR, Genel Sekreter Ahmet ŞİMŞEK, Mali İşler Daire Başkanı Tuğrul YAVUZ, Sendikamız Genel Başkan Yard. İbrahim GÜZEL ve Üniversite Temsilcimiz Burak ALTINSOY’a Teşekkür ederiz.

 

                  Sendika olarak üzerimize aldığımız büyük ve zorlu görevle Üniversite İdari Personelinin İlk ve Tek Temsilcisi olarak durmadan yorulmadan yolumuza devam ediyoruz. Bugün Kırklareli Üniversitesinde Yetkili Sendika olmayı ve Öğretmen Sendikalarının Yetkili olduğu Üniversitelerdeki promosyon ihalelerinden çok daha yüksek bir rakamı Personelimize kazandırmayı başardık. Yarın Tüm üniversitelerde daha büyük kazanımlar için desteğinize ihtiyacımız var gelin Sendikanıza, Ailenize sahip çıkın hep birlikte haklarımıza sahip çıkalım…

bottom of page