top of page

HARRAN ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

           Türkiye'nin dört bir köşesindeki Üniversitelerde bu mücadelede  bizde varız, sizlerin yanınızdayız diyerek bize destek veren yürekli arkadaşlarımızı  Ziyaret etmeye devam ediyoruz ve Sendikamızı, Haklı Mücadelemizi anlatarak Sendikamız dışında 1 tek üniversite idari personeli kalmayacak şekilde bölünmüş parçalanmış Üniversite İdari Personelini bir araya getirmek idealiyle.  Sorunlarımızı Haklarımızı tek ses olarak dile getirerek 2022 yılını Üniversite İdari Personelinin Kazanım yılı yapmaya kararlıyız.

    Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcılarımız Harran Üniversitesine ziyarette bulundular.

           Öncelikle bizi tüm samimiyetiyle karşılayarak personelin ve üniversitelerin yararına olacak her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden  Harran Üniversitesi  Genel Sekreteri Zübeyir ZORLU ve Genel Sekreter Yrd. Çetin KILIÇ’a teşekkür ederiz.

          Üniversite İdari Personeli arkadaşlarımıza bizlere gösterdikleri İlgi, Alaka ve Misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz, minnettarız. Binlerce km uzakta olan çalışma arkadaşlarımızla aynı heyecanla aynı mücadele azmiyle attan kalpler bizleri derinden etkiledi. Daha önce görmediğimiz yüzlerce çalışma arkadaşımla sanki yıllardır arkadaş samimiyetiyle sanki yıllardır beraber çalışıyormuşuz samimiyetini sonuna kadar hissettik biz bir aileyiz derken bunun sözde olmadığını bir kere daha anladık biz gerçekten büyük bir aile olmuşuz… Sendikamız adına bizi bir dakika yalnız bırakmayan Güney Doğu Anadolu Şube Başkan Yard.  Müyeser AVUR’a ve Temsilcimiz Faruk Arslan’a, çok teşekkür ederiz.

             Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. 2015 yılında yola çıktığımızda 6 ay sonra yorulur bıkarlar diyenler yıl 2022 biz buradayız hem de her geçen gün büyüyerek güçlenerek, Üniversitelerde tek tek yetkili olarak buradayız Çalışma Arkadaşlarımızın Yanındayız Üniversitelerde, MYO'larda Ofislerde, Atölyelerdeyiz. Peki siz nerdesiniz Memur maaşlarının durumu ortada Özlük haklarımızın durumu ortada Üniversite Memurları Ailesinden, Memleketinden ayrı SİZ NERDESİNİZ!!! Gökdelenli Makam Odalarında mı yoksa Lüks Makam Araçlarında mısınız ? biz sizi göremiyoruz... Neyse siz oradan bizi izlemeye devam edin...

           Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.

          Yola devam ediyoruz. Siirt Üniversitesine ve oradan Yetkili olduğumuz Şırnak Üniversitesinde çalışma arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz…

Selam ve Sevgilerimizle,

Not: Temmuz ayında Sendika toplu sözleşme ikramiyesi almak için üyelik formunuzu biran önce iletmeniz gerekiyor. Online üyeliğinizi web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

bottom of page