top of page

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİNDE ÜYEMİZE VERİLEN HAKSIZ HUKUKSUZ UYARMA DİSİPLİN CEZASINA MAHKEME DUR DEDİ

 

       Maalesef Üniversite Çalışanları üzerinde baskı kurmaya çalışan üniversite yönetimlerinin Akademik ve İdari Personele açtığı haksız hukuksuz disiplin cezalarının %90’nı açtığımız davalarla mahkeme tarafından iptal edilmektedir. Bu kapsamda da Bitlis Eren Üniversitesinde üyemize verilen haksız hukuksuz uyarma disiplin cezasına mahkeme dur dedi.

      Hiçbir üniversite çalışanı haklı olduğu zaman korkmasın arkasında dağ gibi sendikası ve çalışma arkadaşları var. Şimdiye kadar Haksızlığa Hukuksuzluğa izin vermedik bundan sonrada vermeyeceğiz. Diğer sendikalar isterler ki davası olmayacak, hiçbir şeye itiraz etmeyecek, haklarını istemeyecek, maaşından kesilen aidatların nereye gittiğini sorgulamayacak üyeleri isterler. Ama ÜNİPERSEN olarak tekrar söylüyoruz nerede bir mazlum varsa hakkı yenilen haksızlığa uğrayan çalışma arkadaşımız varsa bize gelsin. Bize sonuna kadar yanında oluruz iyi günde de kötü günde de yanınızda oluruz.

     Üniversite Yönetimlerine tekrar sesleniyoruz Disiplin Soruşturmalarını hukuka uygun adaletli yapın. Haksız Hukuksuz yere disiplin soruşturması açmayın. Sendika temsilcisi olmadan disiplin kurulu yapmayın.

    Değerli Çalışma Arkadaşlarımız; Bize güvenin ve Sesimizin daha gür çıkması elimizin daha güçlü olması için lütfen üyelikleriniz ile bizleri destekleyin.

RED WHITE YELLOW GENERAL LAW FIRM INSTAGRAM POST (945 × 378 piksel) (Twitter Gönderisi) (F
bottom of page