top of page

Sendikamız Sınav Portalına ek Olarak www.gysakademi.com

Portalı ile Anlaşma Yapılmış.

 

     Sendikamızda 2024 Merkezi GYS ve UDS için yoğun çalışmalar devam ediyor. Sınava girecek tüm üyelerimize kitaplarımızı bu ayın sonuna kadar ulaştırıyoruz.

        Video derslerimizin çekimleri başlıyor. Deneme Sınavlarımız hazırlanıyor.

     Sendikamız portalına ek olarak da www.gysakademi.com portalı ile anlaşma yapılmış. Sendikamız abonelik ücretlerinin %50'sini karşılayacak olan alternatif bir portalı size sunuyoruz. 3595 soru havuzunun bulunduğu, yeni eklenen Lisansüstü Eğitim Öğretim Yönetmeliğinden 190 sorunun bulunduğu kısa not anlatımları ve doğru cevap şıkkı açıklamalarının bulunduğu ve sizlere 3595 soru üzerinden deneme sınavları sunarak sizlerin sınava hazırlanmanızı sağlayacak hizmetler sunulacaktır.

      Portala üye olurken temsilcilerimiz aracılığıyla size özel üretilecek olan kodu yazarak %50 indirimli şekilde (125 TL) bir tutara sınava kadar bu portal üzerinden çalışabilirsiniz.

     ÜNİPERSEN hizmet üretmeye devam ediyor. Çalışma arkadaşlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Tüm bu çalışmaları tüm sendikalardan daha az aidat keserek yapmaya devam ediyor. Halen haklarımızı savunmayan bizlere zerre faydası olmayan bizleri düşünmeyen bizim dertlerimizi dert edinmeyen siyasi öğretmen sendikalarına bir de neden daha fazla ücret ödemeye devam ediyorsunuz. Ailenizin yanında yerinizi alın, ÜNİPERSEN üyesi olmak bir ayrıcalıktır.

bottom of page