top of page

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE ŞUBEMİZİ KURDUK

       Üniversitelerde görev yapan Üniversite İdari Personelinin özlük, sosyal ve mali haklarının iyileştirilmesi, hak kayıplarının önlenmesi ve kaybedilen itibarının yeniden inşası için 17 Nisan 2015 günü "BİZDE VARIZ" diyerek başlatmış olduğumuz "Varoluş Mücadelesi" gün geçtikçe büyüyerek gücüne güç katmaktadır.

 

        Kırklareli Üniversitesinde yanan meşale Ankara’da alevlenmiş artık Tüm Türkiye’yi aydınlatmaya başlamıştır. Doğuda Batıda tüm Üniversitelerde sendikamıza yoğun katılımlar devam etmekte. Bizde bu katılımlarla teşkilatımızı, çalışma arkadaşlarımızın ellerini güçlendirmek için şubelerimizi kurmaktayız.

    Bu kapsamda Diyarbakır Merkezli Güneydoğu Anadolu Bölgesi Şubemizin kuruluşunu gerçekleştirdik. Bizleri destekleyerek mücadelemizi güçlendiren tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Şubemizin Kurucular Kuruluna görevlerinde başarılar diliyoruz. Eminiz ki Sendikamız bayrağını çok daha yükseklere çıkaracaklar. Sizler ile bağlarımızı güçlenecek, birlikte hareket ederek kazanımlarımızı hep birlikte kutlayacağız.

     Üniversite idari personelinin sorunlarının dile getirilmesi ve çözümü adına kendi sendikasında yer alacak her idari personelin önemi bugünlerde kat ve kat daha fazladır. Üni-Per-Sen İdari Personel olmadan, İdari Personelde Üni-Per-Sen olmadan sorunlarının çözümüne kavuşamayacağı geçmişe baktığımız 15 yılda gördüğümüz gibi mümkün değildir. Gelin birlik olalım, birbirimizi ancak biz anlayabiliriz. Sendikamızın tek derdi ve tek sahibi vardır o da üniversite idari personelidir. Hep böyle oldu, böyle olmaya da devam edecektir...

    Sizlere bir kez daha söz veriyoruz, biz doğruluk yolundan ayrılmadan sizlerin güveninizi dualarınızı boşa çıkarmadan, hiç bir zaman Üniversite İdari Personelinin başını öne eğdirmeden, her zaman her yerde Üniversite İdari Personelinin hakkını savunmaya ve sizleri yüceltmeye devam edeceğiz. Ülkemizin neresinde olursa olsun. Biz Şubelerimizin, Temsilcilerimizin, Üyelerimizin her zaman yanında olacağız. Sendikamız dışında 1 tek bile üniversite idari personeli kalmayacak, bölünmüş parçalanmış Üniversite İdari Personelini bir araya getirerek birlik olacağız.

    Üniversitelerde çalışan idari Personelden aldığımız güç ve güvenle kendi ellerimiz ile kurup yaşattığımız öz yuvamız Üni-Per-Sen hiçbir siyasi ideolojik fark gözetmeden tüm idari personeli kucaklayacaktır. Birlikteliğin gücü ile hareket edilecek siyasi partilerin vesayetine ve boyunduruğuna girmeyecek tüm gücümüzü sizlerden almaya devam edecektir.

Birlikte daha güçlüyüz...

Güneydoğu Anadolu Bölgesi Şubesi Yönetim Kurulu

1-) Kerbela YALÇIN

2-) Mustafa KARAKOÇ

3-) Müyeser AVUR

4-) Mustafa SARSU

5-) Mehmet Ali DEMİR

6-) Mikail AKBAŞ

7-) Orhan BAKIR

Beyaz ve Pastel Sade Kolaj Facebook Gönderisi (3).png
bottom of page