top of page

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİNDE MÜCADELEMİZİ GÜÇLENDİRİYORUZ

          Üniversite İdari Personel Sendikası olarak kurulduğumuz 2015 yılından beri gece, gündüz, mekan, kişi fark etmeksizin sorunlarımızı, haklı taleplerimizi ilgili kurum ve kişilere aktararak çözmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

         Bu mücadelede bugüne kadar yanımızda olan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Temsilciliğimiz yoğun çalışmalarını çok daha güçlü şekilde sürdürecektir. Genel Merkez olarak sonuna kadar yanınızdayız.

 

     Türkiye’de ilk defa şeffaf sendikacılık anlayışıyla web sayfamızda harcama ve mali durumumuzu yayınlamaya devam edeceğiz.  Sizden kesilen aidatların tekrar size dönmesi için elimizden geleni yapacağız.

 

     Haksız, Hukuksuz %2 konusunda Mahkemeler %1 kararını iptal ettiği gibi %2 kararını da yakın zamanda iptal edecektir. Anayasa mahkemesinde bu ay içerisinde görüşülmesini bekliyoruz. Bu konuda kimsenin kuşkusu olmasın.

 

Bu kapsamda Kütahya Temsilciliğimizin açıklamaları için Tıklayınız...

 

Haber Linki >>> https://dumlupinargazetesi.com/haber/16826348/universite-calisanlarinin-hak-arayisi-idari-personeli-ne-istiyor-iste-talepler?preview=c5653a71e3f2ecba73ac26c059eacc59

bottom of page