top of page

      ÜNİVERSİTELERDE GÖREV YAPAN KORUMA GÜVENLİK MEMURLARININ SORUN VE TALEPLERİ İÇİN ANKARA’DA ÇALIŞTAY DÜZENLİYORUZ

 

       Üniversitelerde son 2 yılda yaklaşık 5000 Koruma ve Güvenlik Memuru çalışma arkadaşımız göreve başlamıştır. Bu kapsamda Koruma ve Güvenlik Görevlilerinin sorunlarının çözüme ulaşması, sosyal ve ekonomik şartlarının iyileştirilmesi için çalışmalar yaparak bir genel başkan yardımcımız bu konuda direk çalışmalar yürütmektedir.

       Bu kapsamda 28 Nisan 2024 Pazar günü Güvenlik Komisyonu kuruluş işlemleri için Koruma Güvenlik Memuru arkadaşlarımızla Genel Merkezimizde çalıştayımızı gerçekleştireceğiz.

      Çalıştayımızla Koruma Güvenlik Memurlarının sorunlarının tespit edilmesi ve çözüm yollarının belirlenmesi bundan sonra çalışmalarımızın yol haritası oluşturulacaktır.

        Değerli çalışma arkadaşlarımızın sizi ancak bizler anlayabilir ve sorunlarınıza bizler çare olabiliriz. Sendikamızı daha güçlü olması için tüm çalışma arkadaşlarımızı sendikamıza bekliyoruz. Komisyona katkı vermek isteyen üyelerimiz ve Koruma ve Güvenlik Memurları sendikamızla bağlantıya geçmelerini istiyoruz. Derdimizi taleplerimizi net şekilde ortaya koyduğumuz zaman tespit ettiğimiz bu sorunların bir çoğu yönetmelik ve genelge ile çözülebilecek sorunlardır. Birlikte Başarabiliriz.

bottom of page