top of page

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN KÜTAHYA DUMLUPINAR  ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

 

           Türkiye'nin dört bir köşesindeki Üniversitelerde bu mücadelede  bizde varız, sizlerin yanınızdayız diyerek bize destek veren çalışma  arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.

              Bu kapsamda Genel Başkan Yardımcılarımız Erdem YALÇIN ve Zeynel KAMAN Kütahya Dumlupınar Üniversitesine ziyarette bulundular.

           Bizleri samimiyetle ağırlayarak sorunlarımızı dinleyip personelin yararına olan her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Kâzım UYSAL’a, Rektör Yard. Prof. Dr. Şahmurat ARIK’a ve Genel Sekreter Yusuf ÇETİN’e teşekkür ederiz.

         Yine bizleri ağırlayan Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Temsilciliği Ahmet YAŞAR Başkanımız ve Yönetimine, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Temsilcimiz Özay Özgür İLGÖRDÜ’ye toplantımıza katılan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Sendikamız Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde güçlü bir temsilciliğin temelini atarak büyümeye devam etmekte.  En kısa sürede Sendikamız Şubesini Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde kurmak için çalışmalarımızı başlattık.

        Verimli geçen görüşmelerimizde öncelikle tüm üyelerimizin faydalanacağı Kütahya Dumlupınar Üniversitesi ile sendikamız arasında Yüksek Lisans Programlarında %35 indirim protokolü imzalanmıştır. Tüm üyelerimize hayırlı olsun.

          

Üniversite Yöneticileri ile Yaptığımız Görüşmelerde;

  • GYS açılması için yaptığımız taleplerin dikkate alınarak yapılacak olan GYS için teşekkür ettik. Bu süreçte ŞEF ve Unvan Değişikliği Sınavlarının da açılmasını talep ettik. (Sınav sonrası değerlendirme yapılacaktır.) GYS çalışma kitaplarımızı sınava girecek üyelerimize dağıttık.

 

  • Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde yapılan Banka Promosyon anlaşması 5.000 TL bir rakam ile yapıldığı zaman en yüksek tutar olmuş olmasına rağmen günümüz şartları değişmiş olması nedeniyle revizesi konusunda istişarelerde bulunduk. Gerekli dosyalarının hazırlanarak Rektörlüğe sunulması durumunda banka ile gerekli görüşmeler başlatılacaktır.

  • Yemekhanede iyileştirmelerin yapılması (yoğunluk, yemek bitmesi, kalite) için talepte bulunduk (Yakın zamanda bu sorunların rezervasyon programı vb. uygulamalar ile çözüleceği iletilmiştir. )

 

  • Germiyan Kampüsününde taşınması ile servislerde yoğunluklar oluşmaya başladığı izin dönüşü sorunların artacağı konusu gündeme getirildi. (Gerekli Tedbirlerin alınacağı iletildi. )

 

  • ÖSYM ve Açık öğretim sınavlarında idari personele görev verilmesi konusunda gerekli çalışmaların yapılması ve görev dağılımının adaletli dağıtımı konusu gündeme getirilmiştir.

           Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. 2015 yılında yola çıktığımızda 6 ay sonra yorulur bıkarlar diyenler yıl 2022 biz buradayız hem de her geçen gün büyüyerek güçlenerek, Üniversitelerde tek tek yetkili olarak buradayız Çalışma Arkadaşlarımızın Yanındayız Üniversitelerde, MYO'larda, Ofislerde, Atölyelerdeyiz. Peki siz nerdesiniz Memur maaşlarının durumu ortada Özlük haklarımızın durumu ortada Üniversite Memurları Ailesinden, Memleketinden ayrı SİZ NERDESİNİZ!!!

 

           Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.

WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.58.47.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.58.47 (1).jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.52.59 (2).jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.52.59.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.58.46.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.58.48.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.58.47.jpeg
WhatsApp Image 2022-07-28 at 13.52.59 (1).jpeg
Birkaç satır gövde metni ekle (2).png
bottom of page