top of page

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN SİVAS CUMHURİYET

ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET


Sendikamız Yönetim Kurulu, Sivas Cumhuriyet Üniversitesine ziyarette bulundu. Örgütlenme çalışmalarına ağırlık verilen ziyarette üyelerimiz ile idari personelin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunulmuştur. Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde sendikamız tarafından şimdiye kadar vefat eden çalışanlarımız ve şehitlerimiz için lokma hayrımızı merkez kampüsünde gerçekleştirilmiştir...

Bizleri samimiyetle ağırlayan Temsilcimiz Murat KAMALI’ya, üyelerimize ve Sivas Cumhuriyet Üniversitesi özelinde sorunlarımızı dinleyip personelin yararına olan her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden Genel Sekreterimiz Doç.Dr. Enis Baha BİÇER’e teşekkür ederiz.

Bir kez daha gördük ki, aynı sorunlar ve aynı dertlerle farklı üniversitelerde çalışıyoruz. Tek yapılması gerekenin birlik olmak olduğunun altı çizilmiştir. Bu kapsamda Teşkilatlanma çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek, hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Ve üniversite İdari Personelini yüceltmeye ve kurumlarımızda hak ettikleri değer ve konuma getirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Kısıtlı zamanımız olduğu için tüm birimleri ziyaret gerçekleştiremedik en yakın zamanda tüm birimleri tüm çalışma arkadaşlarımıza ziyaret gerçekleştireceğiz.


#ÜniversiteİdariPersonelSendikası
#SivasCumhuriyetÜniversitesi

bottom of page