top of page

SAKARYA ÜNİVERSİTESİNDE EYLEM KARARI

             Sakarya Üniversitesi Temsilcimiz Erdoğan ERDOĞAN, Sakarya Üniversitesinde çalışma arkadaşlarımızın sesi olmaya sorunları çözmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya devam etmektedir. Duruşu ve yaptıklarıyla örnek sendikacılığı için kendisine teşekkür ederiz. Ülkemiz sendikacılığında %2 vb barajlar ile bizleri bitireceklerini sananlar yanıldıklarını göreceklerdir. Bizler için sayıların önemi yok haklı davamızda her daim güçlüyüz her daim mücadeledeyiz her daim temsilcilerimizin, üyelerimizin sonuna kadar yanlarındayız.

           Temsilcimiz, Sakarya Üniversitesi’nde Yemek Zamları, Yemekhane ve Lojman Sorunları, Görevde Yükselme Sınavlarındaki Yanlış Uygulamalar, Maaş Promosyonu, İş Sağlığı Ve Güvenliği Sorunları İçin  4 Gün Boyunca Rektörlük Binası Ve Nizamiye Önünde Sessiz Basın Açıklaması Ve Oturma Eylem Kararı kapsamında eylemlerine devam etmektedir.

      Sakarya Üniversitesine ve tüm üniversitelere çağrımızdır. Bu sorunlar tüm üniversitelerde yaşanmaktadır. Artık bu sorunlara dur demenin zamanıdır. Servisimize, Yemeğimize, Maaş Promosyonumuza dokunmayın. Hülle Atamaları, Liyakatsiz Atamaları Durdurun…

bottom of page