top of page

SENDİKAMIZ TEMSİLCİLİĞİNDEN OSMANİYE KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNE ZİYARET

Sendikamız Temsilcisi Muharrem KURT ve üyemiz Fatma ÖZCAN Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Turgay UZUN’a ziyarette bulundu.

Öncelikle görüşme talebimizi kabul ederek sorunlarımızı dinleyip personelin yararına olan her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay UZUN’a teşekkür ederiz.

Yeni kurulan temsilciliklerimiz ve ailemize katılan değerli arkadaşlar ile sendikamız daha da güçlenmeye devam etmektedir. Sendika içerisinde istişarelerimiz çoğalmakta yol haritamız daha sağlamlaşmaktadır. Tüm arkadaşlara tekrar ailemize hoş geldiniz demek istiyoruz. Sendikamız, şimdiye kadar alacağız, yapacağız, edeceğiz diye avutan sendikalardan değil, azimle ve kararlılıkla sorunların üstüne giden, bizler için bir şeyler yapmanın telaşı içinde bir sendika anlayışı içinde olacaktır.

 

Bunu hep birlikte başaracağız…

-------------------------------------------------------------------------

Üniversite İdari Personel Sendikası Üni-Per-Sen Temsilcisinden Rektörümüze Ziyaret

Üniversite İdari Personel Sendikası ( Üni-Per-Sen ) Üniversitemiz temsilcisi Muharrem Kurt ve sendika üyesi Fatma Özcan, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u ziyaret etti.

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Üniversite İdari Personel Sendikası ( Üni-Per-Sen ) Üniversitemiz temsilcisi Muharrem Kurt, Uni-Per-Sen'in çalışmaları hakkında Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a bilgiler verdi.

Ziyaret dolayısıyla memnuniyetini ifade eden Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversite İdari Personel Sendikası ( Üni-Per-Sen ) Üniversitemiz temsilcisi Muharrem Kurt ve sendika üyesi Fatma Özcan’a nazik ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

Haber Detayı için Tıklayınız>>> http://osmaniye.edu.tr/haber-5274&universite-%C4%B0dari...

4ba497a8-fb5d-4f82-9a68-7392d63c51fa.jpg
bottom of page