top of page

KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ

YENİ YÖNETİMİNE ZİYARET

 

     Sendikamız Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Başkanımız; Ahmet YAŞAR ve Yönetimi (Pembe YAMAN, Mehmet BOZTAŞ, Hasan Basri ALTIN) yeni atanan Rektör ve Yönetimi Rektör Prof.Dr. Süleyman KIZILTOPRAK,  Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Ayhan KAHRAMAN, Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Özer AYDIN, Rektör Yardımcısı Mustafa Arif ÖZGÜR ve Rektör Danışmanı Doç.Dr. Arif KOLAY’a makamlarında hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

 

    Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörümüz ve Yönetimine gösterdikleri misafirperverlik ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Rektörümüze sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verilerek taleplerimiz aktarılmıştır.

 

      Kütahya Dumlupınar Üniversitesi'nde Sendikamızı en iyi şekilde temsil ederek  etkili Sendika olarak çalışma arkadaşlarımızın hakları için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz... Ahmet Yaşar ve Yönetimine teşekkür ediyor. Başarılar diliyoruz...

 

    Çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürmekteyiz. Bıkmadan, usanmadan, yorulmadan çalışmaya, Üniversite İdari Personelinin Sesi Umudu olmaya devam edeceğiz. Teşkilatlanma çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın.

RED WHITE YELLOW GENERAL LAW FIRM INSTAGRAM POST (945 × 378 piksel) (Twitter Gönderisi) (F
bottom of page