top of page

      YÖK ÖNÜ MESAİDE 2. GÜN

 

 

      Değerli çalışma arkadaşlarımız, YÖK'te 2. mesai günümüz bugündü. Saat 12:00'a kadar YÖK'ün Protokol kapısında masamızı kurarak canlı yayınımızı gerçekleştirdik.

     Emniyet Sendika Masası, Sendikamızla iletişime geçerek izin noktasında sıkıntı olduğunu ilettiler ve masasının kaldırılmasını rica ettiler. Bizde Canlı Yayını duyurduğumuzu ve canlı yayın sonrası valilikten izin almak üzere bugünlük masamızı kaldıracağımızı ileterek bugünlük 12:00 itibariyle yarın tekrar YÖK önünde olmak üzere masamızı kaldırdık.

     YÖK'te Genel Sekreter makamı ile tekrar iletişim kurulmuş randevu konusunda bugün mümkün olmadığını ilettiler. Biz somut bir adım beklediğimizi kararlılığımızı tekrar ilettik. Bugün bu konuda bilgi aktaracaklarını ilettiler. Şuan süreci takip etmekteyiz.

     Ve öğleden sonra valiliğe ilgili yazımızı vererek her gün YÖK önünde olacağız. Her gün canlı yayınlarımızı açacağız. Üniversite Yöneticilerinin, diğer Sendika Yöneticilerinin, Milletvekillerimizin, çalışma arkadaşlarımızın yoğun destekleri var. Yanımızda olan tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

     Tüm bunlardan öte yanımızda 150.000 Üniversite İdari Personeli var. Süreç tarafımızdan takip ediliyor arkadaşlar herkes müsterih olsun ÜNİPERSEN bu yola elini değil, vücudunu koymuş bir Sendikadır.

     Tatlı Su Sendikaları, Sosyal Medya Sendikacılığı değil Hak Sendikacılığı yaparak 9 yıldır alanda bilgi birikimiyle, mücadelesiyle Türkiye'de örnek Sendikacılığıyla tanınan ve Üniversite Çalışanlarınca Teveccüh gösterilmiş bir sendikadır. Büyük bir ailedir.

    Haklarımız için sonuna kadar mücadele edilecektir. Bize güvenin, bize inanın. Etkinliklerimize destek sağlayınız.

#YÖKDuySesimizi

#ÜniversiteÇalışanlarınınİlkveTekTemsilcisi

243314bf-8671-4d39-8c81-40ee27504485.jpg
bottom of page