top of page

    SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ VE AFYONKARAHİSAR SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİNE ZİYARET

 

      Sendikamız yoğun bir gündemle çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir. Bir yandan haklarımız için YÖK önünde eylem yaparken bir taraftan da üniversitelerde çalışma arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz.

     Bu kapsamda Sendikamız yöneticileri, Afyon Kocatepe Üniversitesi Ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesine Ziyaret gerçekleştirdiler. Sendikamız çalışmaları, gelecek plan ve programımızı anlatarak çalışma arkadaşlarımızın sorunlarını taleplerini dinlediler. Bizleri tüm samimiyetleriyle, misafirperverlikleriyle karşılayan Afyon Kocatepe ve Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Yönetimine, Temsilcilerine ve çalışma arkadaşlarımıza bizlere gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz.

   Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genel Sekreterimiz Z.Kutay ERŞEN’e sendikamız çalışmaları hakkında bilgi verilerek, üniversite özelinde çalışma arkadaşlarımızın talepleri aktarılmıştır. Bizleri dinleyerek personelin yararına olacak her işte ellerinden gelen desteği vereceklerini ileten yöneticilerimize teşekkür ederiz.

    Değerli Çalışma Arkadaşlarımız; Mücadelemizi her daim sürdürmeye devam edeceğiz. 2015 yılından beri her geçen gün artan tecrübe ve mücadele azmimizle 2024-2025 yıllarını Üniversite İdari Personelinin Kazanım yılı yapacağımıza Sendika olarak söz verdik. Tüm Üniversitelerde Yetkili ve Etkili Sendika olmaya söz verdik. Üniversite Çalışanlarının İlk ve Tek Temsilcisi olarak Üniversite Çalışanlarının Haklarını almaya ve Hak ettikleri değeri görmelerine söz verdik. Gerekirse Meclis yollarını, YÖK'ün yollarını aşındıracağız Türkiye’nin 81 ilinde Üniversitelerin, MYO’larının yollarını aşındıracağız. Üniversite İdari Personelinin güzel günlerini beraber inşa edeceğiz...

    Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır. 

Kırmızı ve Beyaz Modern 23 Nisan Çocuk Bayramı Instagram Gönderisi (2).png
bottom of page