top of page

SENDİKAMIZA DAVET 

 

%2 Kararının İptali Resmi Gazetede Yayınlanarak Yürürlüğe Girmiştir.

         Bizlere dayatılan %2 Sendika baraj yasası iptal kararı 05.03.2024 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Haksız, Hukuksuz bu karar kararlı duruşumuz ve irademizle son bulmuştur. Tüm sendikalı personel ayrımsız, eşit şekilde toplu sözleşme ikramiyesinden faydalanacaktır.

​​

       Buradan bütün çalışma arkadaşlarımıza seslenmek istiyoruz. Gün haklarımıza sahip çıkma günüdür. Bizleri masada görmeyenlere, sendikal tekelleşmeye çanak tutmak isteyenlere ders verme günüdür. Siyasetin gölgesinde yapılan sendikacılığın çalışanlara reva gördüğü muameleye karşı durma günüdür. Bu sendikaların Sendikacılık dışında her şeyi yaparak ne yaparsak yapalım kendilerinden istifa edilmeyeceğine olan inançlarını bitirme günüdür. Üniversite İdari Personelinin Haklarının Alınma Günüdür.

 

         Üniversite İdari Personeli için Güzel Günler Gelecek... Bizlere İnanın Güvenin... Biz daha yeni başlıyoruz. Tayin Nakil Hakkımızın ilk adımı geldi. Yükseköğretim Tazminatı hakkımızın adımının sesi duyuldu. YÖK, GYS ve UDS Merkezi sınavı hazırlıklarımız tamam.  

 

   Sorunlarımızın çözümü, haklarımızın geliştirilmesi için hep birlikte Üniversite Çalışanlarının İlk ve Tek Temsilcisi Sendikamız ÜNİPERSEN çatısı altında mücadele etmek için Sendikamız web sayfasından https://www.unipersen.org.tr/uyelik-formu linkden üyelik formumuzu doldurarak imzalayıp bilgi@unipersen.org.tr mail adresimizden veya 0 312 911 73 10 whatsApp hattımızdan bize ulaştırın.

 

Haydi, Sen de ÜNİPERSEN'li Ol
 

Üyelik için :

 

https://www.unipersen.org.tr/uyelik-formu

https://www.ronesis.com/unipersenpanel/onlineuyelik.php

bottom of page