top of page

     Acıları ortak, dertleri ortak, sorunları ortak olanların, kalpleri ortak atanların mücadelesi de ortak olması gerekir diyerek çıktığımız yolda. Bugün geldiğimiz noktada sendikamız artık gücünü ortaya koymuştur. Güvenin adresi, Üniversite Çalışanlarının mücadelesinin adı olmuş, üniversite çalışanlarının başını yaslayabilecekleri bir dağ gibi durmaktadır. Sendikamız tüm üniversitelerde Yetkili ve Etkili Sendikacılığın adresi, haklarımızın savunucusu konumuna gelmiştir.

    Sendikamız çığ gibi büyümekte mücadelemiz güçlenmektedir. 10 günlük süreçte ailemize katılan 728 çalışma arkadaşımıza, şube yönetimlerimize, temsilcilerimize ve yönetimlerine ve kısa sürede Kütahya’da sendikamız bayrağını yukarı taşıyan ve bugünde 30 üyelik ile mücadelemize destek veren Ahmet YAŞAR başkanımıza ve yönetimine teşekkür ederiz. İnşallah Kütahya Şubemizi çok yakında kuracağız..

     Bu haftada mücadelenizde biz de sizin yanınızdayız diyerek sendikamıza üye olarak ailemize katılımlar devam etmektedir. Birçok üniversitede Yetkili Sendika olacak sayılara ulaştık inşallah Mayıs ayında tüm bunları tescilleyerek Etkili ve Yetkili Sendikacılığımıza devam edeceğiz. Üniversite Çalışanlarının geleceği için atılan bu büyük adım için sizlere minnettarız. Hep birlikte bir varoluş mücadelesi başlattık ve bu mücadeleyi hep birlikte inşallah başarıya ulaştıracağız. Haklarımız, taleplerimiz ve Üniversite İdari Personelinin itibarı için biz hep alanlarda çalışma arkadaşlarımızın yanında olacağız.

BİZ DAHA YENİ BAŞLIYORUZ…

bottom of page