top of page

SENDİKAMIZ YÖNETİCİLERİNDEN İSTANBUL’DA BULUNAN

ÜNİVERSİTELERE ZİYARET

 

 

 

       Sendikamız Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Güzel, şube yöneticileri Ahmet GÜRSES, İsmail İDKİN, Hüseyin OBUZ, Kerem KAYITBEY ve Arda Fikri ERÇİN Marmara Üniversitesi, Türk Alman Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesinde idari personeli ziyaret ederek sendikamızın çalışmaları hakkında bilgilendirme sunumları gerçekleştirdiler.

     Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesine yapılan ziyarette fakültede görevli Hayrettin ŞİMŞEK, Taner KATAR ve Turhan ÜNAL’ın üyelik işlemleri sonrası Marmara Üniversitesi genelinde sendikamıza desteğin artması noktasında temsilcimiz ile birlikte çalışmalara başlanması kararlaştırıldı.

    Türk Alman Üniversitesindeki üyelerimizi ziyaret kapsamında temsilcilik kurulması için gerekli olan iş işlemler konusunda bilgilendirme sonrası Personel Daire Başkanlığında sendikamız hakkında bilgilendirme yapıldı.

       Galatasaray Üniversitesi Temsilcimiz Melis İpek ARICAN AKAR’ı biriminde ziyaret ederek Üniversitede sendikamız örgütlenme çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunarak, Galatasaray Üniversitesinde çalışan idari personel arkadaşların barınma başta olmak üzere birçok sorununu konuşma fırsatı bulduk.

     İstanbul Üniversitesi Beyazıt kampüsünde yer alan birimlerine yapmış olduğumuz ziyarette tüm idari personelin sendikamıza yoğun ilgi gösterdiğini yakın zamanda güçlü destek vereceklerini gördük. Tüm idari personeli Sendikamız çatısı altında toplayana kadar örgütlenme çalışmalarımız devam edecek ve tüm sorunlarımızı bir bir çözeceğiz.

     Bu ziyaretlerde de gördük ki, dertlerimiz, sorunlarımız, taleplerimiz ortak artık mücadelemizde ortak olacak. İdari personel arkadaşlardan aldığımız güçle yılmadan yorulmadan çalışarak sorunları bir bir çözeceğiz.

        Bu yıl bitmeden idari personelin tayin ve yüksek öğretim tazminatı sorunu ile 3600 ek gösterge adaletsizliğini çözmek için tüm girişimlerimiz, çalışmalarımız ve eylemlerimiz devam ediyor. Bunu yanı sıra Üniversitelerde çalışan idari personel arkadaşların tüm sorunlarını kapsayan sorunlar kitabımızı en geç Şubat ayında çıkarmayı planlıyoruz.

Sendikamız Yöneticilerinden İstanbul'da Bulunan Üniversitelere Ziyaret (1).png
bottom of page