top of page

Tüm Üniversitelerde Güçlü Temsilcilikler Kuruyoruz...

 

     Üniversite İdari Personel Sendikası olarak sizlere ulaşmak kendimizi anlatmak, Sorunlarımızı, Haklarımızı anlatarak farkındalık yaratmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Sendikamız her geçen gün gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir.

 

       Haklarımızı savunma noktasında çalışmalarımızı daha güçlü yürütebilmemiz için Birlik, Beraberlik, Aile olmamız gerekliliği ile teşkilatlanma çalışmalarımıza da daha fazla önem vermekteyiz. Çalışma arkadaşlarımızın bizlere katılarak elimizi, mücadelemizi güçlendirmesi bizim haklarımızı daha güçlü savunmamızı sağlayacaktır.

 

         Bu kapsamda Hacettepe Üniversitesinde arkadaşlarımız toplu olarak aramıza katılmış ve Erkan Bey temsilcimiz olmuştur. Kendisine görevinde başarılar dileriz. Hacettepe Üniversitesindeki tüm çalışma arkadaşlarımızı mücadelemize desteğe bekliyoruz. Öncelikle Promosyon konusu ve merkez kampüste servis imkanın olmasına rağmen Ulusta bulunan kampüste Servis veya yol parası uygulaması olmadığı iletilmiştir. Hacettepe Üniversitesinde bu çalışmaların mücadele sürecini başlatıyoruz.

 

   Yine Teşkilatlanma çalışmalarımız kapsamında Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesinde de çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bu üniversitemizde de güçlü bir temsilciliğinin temelini atıyoruz. Ve üniversite özelinde ki sorunlar ile ilgili mücadelemizi başlatıyoruz.

 

     Değerli arkadaşlar bildiğiniz gibi Banka Promosyonu anlaşmalarının revizesi, Üniversite İdari Personelinin Tayin Nakil Hakkı, Yükseköğretim Tazminatı ve Geliştirme Ödeneklerinin Üniversite İdari Personeline verilmesi, Üniversite Lojman Sorunları, 3600 Ek göstergenin tüm kamu çalışanlarını kapsaması gibi Üniversite Çalışanlarının hakları mücadelelerinin başlangıcını sendikamız yapmıştır. Tüm bu mücadelelerin arkasındayız takip ediyoruz. Davalarımız devam ediyor, Eylül de Eylem planlarımız masada bu ay YÖK ziyaretimizi gerçekleştireceğiz. Meclisin açılması ile meclis çalışmalarımız devam edecek. İnşallah hep birlikte 2022-2023 yıllarını Üniversite İdari Personelinin kazanım yılları yapacağız. Sizlerden tek isteğimiz bizlere bir şans verin elimizi, mücadelemizi güçlendirin. Üyeliklerinizi Sendikamıza alın…

Mavi Sade Babayı Takdir Facebook Gönderisi (1).png
bottom of page