top of page

 

 

     Dicle Üniversitesi Veteriner Fakültesinde görev yapan çalışma arkadaşımıza yapılan mobbingi kınıyoruz. Dicle Üniversitesi yönetimini konunun araştırılması ve bu haksızlığa dur demeleri için göreve davet ediyor. ÜNİPERSEN olarak konunun takipçisi olduğumuzu ve gerekli işlemler yapılmazsa yasal süreci başlatacağımızı belirtiyoruz.

     Sendikamızın 2 avukatı bulunmaktadır. Ayrıca Mobbing ile mücadele Dernek ve STK’ları ile iş birliği içerisindedir. Mobbing ile ilgili etkin şekilde mücadele etmekteyiz.

     Sendikamız Siyasi Öğretmen Sendikaları ile karıştırılmasın. Bu siyasi sendikalar sorunu olan üyelerini ya sendikasından uzaklaştırırlar yada sendikaya davet etmezler. Onlar için kuzu gibi olacak üyeler lazım, sesi çıkmayacak sorun çıkarmayacak hakkını aramayacak üyeleri severler. Ama biz diyoruz ki nerede bir MAZLUM var HAKKI YENİLEN Üniversite çalışanı var gelin arkadaşım gelin sizleri sonuna kadar savunalım ne gerekiyorsa elimizi taşın altına değil gövdemizi taşın altına koyalım.

    Siz yeter ki Sendikanızı sahiplenin, benim için kurulan bir sendika var bu sendikaya geleceğim için haklarım için destek olmalıyım diyerek bizler ile kucaklaşın.

bottom of page