top of page

     

        

        Uzun süredir gündeme almak için sırada olan KAMU ÇALIŞANLARININ İŞÇİLERDE OLDUĞU GİBİ YILLIK İZİNLERİNDE HAFTASONLARININ (CUMARTESİ, PAZAR) İZİN GÜNÜNDEN SAYILMAMASI İÇİN DAVAMIZI AÇTIK... Yine %2 ile ilgilide Anayasa Mahkemesine, Danıştay ve İdare Mahkemesine davalarımız hazırlanmıştır. 

 

         Tüm çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Birçok çalışma arkadaşımızın davaları devam ediyor… 13/b4 görevlendirmeleri, hülle atamalar, GYS haksızlıkları, lojman adaletsizlikleri ve sendikamızın açtığı Kuruluş Geliştirme Ödeneği ve Yükseköğretim Tazminatı davalarımız devam ediyor. İnşallah hepsinden güzel haberler alacağız. Sendikamız her alanda mücadelesini sürdürmektedir.

     Alanda eylemlerimiz, üniversitelerde üniversite yönetimleri ve çalışma arkadaşlarımızla istişarelerimiz, mecliste milletvekili görüşmelerimiz, YÖK’te YÖK yöneticileri ile görüşmelerimiz, mahkemelerde hukuk mücadelemizle üniversite idari personelinin mücadelesini her alanda sürdürerek üniversite idari personelinin gururu, umudu olmaya devam ediyoruz… İnşallah kazanımlarımızla sesimizi çok daha fazla duyuracağız.

        Üniversiteler hepimizin ve geleceğimizi sağlam temeller üstüne inşaa etmek her çalışanın vazifesidir. Sendikamız tüm yöneticileri, kadrolarımızdan gelerek 7 yıllık tecrübeyle artık her alanda yanınızda. Ve bu güçlü temeller ile oluşturduğumuz ailemiz üniversitelerin en güçlü sendikası konumuna gelmiştir. 

    Herkesi bu büyük aileye bekliyoruz… Bu büyük mücadeleye bekliyoruz… Üniversite çalışanlarının varoluş mücadelesinde yanımızda olmanızı istiyoruz...

      Üniversitelerde çalışan idari Personelden aldığımız güç ve güvenle kendi ellerimiz ile kurup yaşattığımız öz yuvamız Üni-Per-Sen’de  birlikteliğin gücü ile hareket edilecek siyasi partilerin vesayetine ve boyunduruğuna girmeyecek tüm gücümüzü sizlerden almaya devam edecektir.

        Birlikte daha güçlüyüz...

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

E.E DAVA DİLEKÇESİ-1.png
E.E DAVA DİLEKÇESİ-3.png
E.E DAVA DİLEKÇESİ-2.png
bottom of page