top of page

BÖLGE TEMSİLCİLİKLERİMİZ KURULDU

                 

 

 

              Üniversite İdari Personel Sendikası olarak sizlere ulaşmak kendimizi anlatmak, Sorunlarımızı, Haklarımızın anlatarak farkındalık yaratmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu çalışmaları daha güçlü yürütebilmemiz için Birlik, Beraberlik, Aile olmamız gerekliliği ile teşkilatlanma çalışmalarımıza da daha fazla önem vermek durumundayız.

                  Sendikamıza çok fazla; şu üniversitede temsilciniz var mı? Şu Üniversitede üyelik ile ilgili kiminle görüşebiliriz vb sorular gelmektedir. Bu kapsamda bizlere daha rahat ulaşabilmeniz ve sizlerden kopmamak için Üniversite Temsilciliklerimizden sonra 7 Bölgemiz için 7 Bölge Temsilciliği kurma kararı aldık. Bu arkadaşlarımız aracılığıyla ilişkilerimizi daha sıkı tutarak daha güçlü çalışmalar yapacağımız düşüncesindeyiz.

                  Her geçen gün sendikamıza  yeni katılan yetenekli, Bilinçli ve bu işe gönlünü, yüreğini koyan arkadaşlarımızla Sendikamız sağlam adımlarla hedefe yürümektedir. İnanıyoruz ki çok yakın zamanda Kazanımlarımız ile de adımızdan söz ettirecek. Üniversitelerin en güçlü Sendikası olarak Üniversite İdari Personelinin göz bebeği olacağız.

                  Bölge Temsilcilerimize görevlerinde başarılar diliyoruz. Eminiz ki Sendikamız bayrağını çok daha yükseklere çıkaracaklar. Sizler ile bağlarımızı güçlendirecek birlikte hareket ederek kazanımlarımızı hep birlikte kutlayacağız.

                 Sendikamız gücüne güç katarak yoluna devam etmektedir. Sizlere bir kere daha söz veriyoruz biz doğruluk yolundan ayrılmadan sizlerin güveninizi dualarınızı boşa çıkarmadan Hiç bir zaman Üniversite İdari Personelinin başını öne eğdirmeden Her zaman her yerde Üniversite İdari Personelinin Hakkını savunmaya ve sizleri yüceltmeye devam edeceğiz. Ülkemizin neresinde olursa olsun. Biz Temsilcilerimizin Üyelerimizin her zaman yanında olacağız Sendikamız dışında 1 tek bile üniversite idari personeli kalmayacak bölünmüş parçalanmış Üniversite İdari Personelini bir araya getirecek birlik olacağız.

          Acıları ortak, dertleri ortak, sorunları ortak olanların, kalpleri ortak atanların mücadelesi de ortak olması gerekmektedir. Üniversite İdari Personeli bir araya geldiğinde ne yapabileceğini göstermek istiyoruz ve gösteriyoruz. Bizim için Ankara, Kırklareli, İstanbul, Düzce, Bolu, Kars, Balıkesir yok. Tüm Türkiye’yiz. Hep birlikte

bir mücadele başlattık ve bu mücadeleyi hep birlikte İnşallah başarıya ulaştıracağız.

Sunu1.png
bottom of page