top of page

             

               Sendikamız 2021 yılında 48 Üniversitede Temsilciliğini kurarak, bu yıl da Kırklareli Üniversitesinde Yetkisini Perçinleyerek  «YETKİLİ SENDİKA» olmuştur. ODTÜ,  Artvin Çoruh, Gümüşhane, Gebze  Teknik, Fırat ve Kafkas Üniversitelerinde Sendikamız 3. Sendika konumuna yükselerek Türkiye’nin en etkili ve en büyük Üniversite Sendikası olma yolunda emin adımlar ile yürümektedir.


               Buradan Teşekkür edeceğimiz o kadar çalışma arkadaşımız var ki nasıl duygularımızı ifade edeceğimizi bilemiyoruz. Çıktığımız bu yol hem Sendikamız Yöneticileri hem de üyelerimiz için zorlu bir yoldu. Karşımızda Üniversite İdari Personelinin Yıllardır birikmiş sorunları vardı ve bu sorunların çözümü adına bir adım bile atmayan  Öğretmen Sendikalarının kaybettikleri her üye üzerine ellerinde ki maddi, manevi gücü haklarımızı almak için kullanmak yerine sendikamızı,  arkadaşlarımızı, yöneticilerimizi baskı altında almaya, uğraştılar buna rağmen Sendikamızın Yükselişini, Sendikamızın Hak Arayışı Çabasına engel olamadılar, olamayacaklarda. O yüzden Başta Sendikamız Yöneticilerine, Sendikamız Üniversite Temsilcilerine ve Değerli üyemiz çalışma arkadaşlarımıza bu zorlu yolda bizi yalnız bırakmadan her daim destek oldukları için çok teşekkür ederiz.  Sizlere minnettarız. Biliyoruz ki çok daha fazla arkadaşımızın gönlü, duaları bizimle inşallah onlar da ailemize yakın zaman da katılacaklardır.


             Tüm üniversitelere buradan sesleniyoruz. Temsilciliğimiz olmayan halen çok fazla üniversite var. Önderlik yapın bu bayrağı bu sendikayı üniversitenize kazandırın. Ailemize katılın, maddi manevi destek ile sendikanız her daim yanınızda olacak. Bizler Sizler için varız Üniversite İdari Personelinin İlk ve Tek Temsilcisi olarak tüm Üniversitelerde Sendikamız var olmalıdır.


               Sendikamız  2015 yılından bugüne ilkeli, dürüst, özümüzde sözümüzde bir oldu, siyasete bulaşmadık, sendikamıza zerre leke getirmedik, üniversite çalışanlarını utandırmadık, bize olan güveni boşa çıkarmadık. Bundan sonrada öyle olacak. Yıllardır hep yetki aldık alıyoruz hikayesi ile yıllarını geçiren üniversitelerden ve üniversite idari personellerinden bir haber öğretmen sendikalardan olmayacağız. Biz hep farklı olacağız bu sendikalarda ki kısır döngüye karşı çıkacağız. Ve bir gün herkes anlayacak. Haklarımız için kendi evinde kendi sendikasına destek verecektir. Senin derdinle dertlenmeyeni sen de dert etme . Sizin yanınıza yetki için gelenlere de itibar etmeyiniz. 


                Bizlere destek veren, gönül veren ve Mücadelemize ortak olan tüm dostlara, meslektaşlarımıza saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunarız.

AİLEMİZ BÜYÜYOR
Yetki.png
bottom of page