Sendikamız Genel Başkanı Mehmet Küntay TAŞKIN ve Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yard. İbrahim GÜZEL Aydın Adnan Menderes Üniversitesine ziyarette bulundular.

     Özellikle bizleri karşılayarak gösterdikleri İlgi, Alaka ve Misafirperverliklerinden dolayı başta temsilcimiz Tekin ÇALIŞIR ve Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İdari Personeli arkadaşlarımıza ve İdari Personelin sorunları noktasında yapılabileceklerimizi istişare ettiğimiz Personel Daire Başkanına çok teşekkür ediyoruz, kendilerine minnettarız.

              Orada öyle samimi ve güzel duyguda olan arkadaşlar ile tanıştık ki anlattıkları bizlerden bekledikleri, Kalplerindeki heyecanı, gelecek umutlarını, mücadelemize inançları ve bunlar için bizlere dua ve destekleri bizleri derinden etkiledi. Omuzlarımızda ki yükü daha da artırdı.

      Sizlere bir kere daha söz veriyoruz biz doğruluk yolundan ayrılmadan sizlerin güveninizi dualarınızı boşa çıkarmadan hiç bir zaman Üniversite İdari Personelinin başını öne eğdirmeden Her zaman her yerde Üniversite İdari Personelinin Hakkını savunmaya ve sizleri yüceltmeye devam edeceğiz.

    Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürecek. Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bizlere bir kere olsun şans vererek üyeliklerinizi sendikamıza almanızı rica ediyoruz.

#AdnanMenderesÜniversitesi

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

Üniversite İdari Personel Sendikası 

Adres: Next Level İş Merkezi  Kızılırmak Mahallesi Dumlupınar Bulv. No:3  Kat:16 Daire : 81  

Çankaya / Ankara

Telefon       : 0312 950 57 32 

Belgegeçer : 0850 522 34 03

e-posta: bilgi@unipersen.org.tr 

                 unipersen2015@gmail.com

Kep Adresi :   universiteidaripersonelsendikasi@hs03.kep.tr