top of page

SENDİKAMIZ TARAFINDAN SINAVA GİRECEK TÜM ÜYELERİMİZE ÜCRETSİZ KİTAP DESTEĞİ

Bazı Üniversitelerin bireysel olarak açacakları Görevde Yükselme Sınavı için Sendikamız sınava girecek tüm üyelerimize ve üye olacaklara ÜCRETSİZ olarak Kitabımızı dağıtmaya başladı… Kitapları ulaşmayan ve yeni üye olacak arkadaşların bizimle bağlantıya geçmelerini rica ediyoruz…

Sınavların Adaletli, şeffaf bir şekilde yapılması konusunda elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Üniversitelerin Genel Sekreterlerini ve Personel Daire Başkanlarını şimdiden açık şeffaf ve adaletli olmaları konusunda uyarıyoruz. Sendikamız konunun yakın takipçisidir…

Üni-Per-Sen olarak sınav başarı yüzdemizin %100 olmasını hedefliyor ve O kadroların hepsinin Sendikamız üyeleri tarafından doldurulması konusunda onlara elimizden gelen desteği vereceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın. Sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar diliyoruz.

Maalesef bu yıl Pandemi nedeniyle YÖK Merkezi GYS ve UDS açmamıştır. Sendikamızın Pandeminin biteceği öngörülen Eylül, Ekim aylarında Merkezi sınavın açılması için talebi ve çalışması olacaktır.

Gerçek sendikaları seçmek, doğru sendikalara üye olmak ve destek vermek, kendi geleceğin için, hakların için, haklarının korunması için, hakkı olanın alınabilmesi için, çalışma koşulları ve aile sorumluluklarını yerine getirebileceği bir ücret için her çalışanın temel hakkı ve görevidir.

Şimdi…

Kendin için, Ailen için, Çocukların için, Geleceğin için,

Kimseyi beklemeden, kimseden beklemeden karar verme zamanı…

Zaman Üniversite İdari Personel Sendikası (Üni-Per-Sen ) zamanı...

#GYS

#ÜniversiteİdariPersonelSendikası

#ÜniversiteİdariPersonelininİlkveTekTemsilcisi

177259328_2262556680545029_9078065335140
bottom of page