top of page

      
Yetkili olduğumuz Şırnak Üniversitesine

Sendikamız Yöneticilerinden Ziyaret

   
Türkiye'nin dört bir köşesindeki Üniversitelerde bu mücadelede bizde varız, sizlerin yanınızdayız diyerek bize destek veren yürekli arkadaşlarımızı ziyaret etmeye devam ediyoruz ve Sendikamızı, Haklı Mücadelemizi anlatarak Sendikamız dışında 1 tek üniversite idari personeli kalmayacak şekilde bölünmüş parçalanmış Üniversite İdari Personelini bir araya getirmek idealiyle, sorunlarımızı ve haklarımızı tek ses olarak dile getirerek 2022,2023 yıllarını Üniversite İdari Personelinin kazanım yılları yapmaya kararlıyız.


Bu kapsamda Sendikamız yöneticileri Yetkili olduğumuz Şırnak Üniversitesindeki üyelerimizle, çalışma arkadaşlarımızla bir araya geldi. 


        Şırnak Üniversitesinde birlik beraberliğimiz pekiştirerek gelecek çalışmalarımız hakkında istişarelerde bulunuldu. Şırnak Üniversitesi personeline Servis hizmetinin sağlanması mücadelemizin olumlu ilerlediğinin göstergesidir. Üniversite Yönetiminin de desteği ile 2022 Öğretim Yılında servis hizmeti başlayacaktır. Lojman, GYS vb konularda istişarelerde bulunulmuştur. 


Teşkilatlanma Çalışmalarımız hızlı şekilde sürmektedir.  Hep birlikte haklarımız için elimizden gelenin fazlasını yapmaya devam edeceğiz. Bu büyük mücadelede bu büyük ailede tüm üniversite idari personeli hep birlikte yer almalıdır.


Tüm çalışma arkadaşlarımıza rica ediyoruz. Üyeliklerinizi sendikamıza alın. Tüm Üniversitelerde etkili ve yetkili Sendika kendi sendikamız kendi çalışma arkadaşlarımız olmalıdır.


Not: Temmuz ayında Sendika toplu sözleşme ikramiyesi olan 689 TL almak için üyelik formunuzu biran önce iletmeniz gerekiyor. Online üyeliğinizi web sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. Bu süreçte Yeni üye olan ve başka sendikalardan istifa ederek sendikamıza gelen tüm arkadaşlarımızın hak kaybı olmadan bu tutarı alacaklarının teminatını sendikamız vermektedir.

Bej Düğün Programı (Facebook Gönderisi).png
bottom of page